Dantų protezavimas – ne tik seneliams, tačiau ir vaikams?

Vaikas be danties

Dantų protezavimas dažniausiai siejamas su amžiaus ligomis. Atrodo, kad iškritę dantys gyvenimą apsunkina tik vyresnio amžiaus asmenims, kurie dantų dažniausiai netenka dėl su amžiumi prastėjančios sveikatos. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi šiais laikais dantų protezai reikalingi vis jaunesniems. Ne tik dvidešimtmečiams, tačiau ir vaikučiams, kurie dantukų netenka ne tik nelaimių metu, tačiau ir todėl, kad nemoka jų prižiūrėti.

Apie dantų protezavimo naudą

Protezų kaina nėra didelė, o nauda  neįvertinama. Paslaugoms jūsų laukia Juozas.Dental klinika, kuri sutinka protezuoti tuos, kuriam reikia pagalbos nepriklausomai nuo amžiaus.

Dantų protezai iškritus dančiui, kuris jau nebeataugs, yra būtini, kadangi:

  • Netekus vieno danties kitiems aplinkui tenka didesnis krūvis, tad jie greičiau dėvisi.
  • Taip pat dantų protezai padeda išvengti irstančio žandikaulio kaulo, kuris keičia veido išvaizdą.
  • Žmogus gali pradėti švepluoti. Tai ypač svarbu vaikams. Tiesa, dantų protezavimas tik viena iš galimybių. Vaikams labiau rekomenduojamas implantavimas.
  • Kaune atliekamas protezavimas leidžia plačiai šypsotis, kadangi dantys atrodo labai natūraliai.

Klaidingai galvoja, kad dantų protezavimas atliekamas tik seniems žmonėms. Rieikia nepamiršti, kad galimi ir fiksuoti protezai, kurie stabiliai laikosi, niekas nepastebi, kad Jūsų burnoje yra dirbiniai dantys.

Kodėl vaikui gali reikėti dantų protezų?

Kaip jau minėjome, dantų protezavimas nėra vienintelė galimybė, tad vaikams pirmiausia rekomenduojamas implantavimas. Kainos prasme implantavimas yra brangesnė paslauga, tačiau juk svarbu suteikti galimybę vaikui gyventi įprastą gyvenimą, kuris be kokybiškų dantukų toks nebus.

Vaikams dažniausiai atliekamas 1 arba kelių dantukų protezavimas. Procedūra kur kas paprastesnė nei daugelis galvoja, svarbiausia, kad fiksuoti protezai atrodo labai natūraliai. Naujausios protezavimo technologijos padeda įtvirtinti dantuką, kuris Jums puikiai tarnaus, juolab, nereikalaus jokios ypatingos priežiūros. Protezuoti dantys prižiūrimi lygiai taip pat kaip ir nuosavi, tad viskas – paprasta. Svarbiausia skirti dėmesio.

Kiekvieno tėvelio pareiga pasirūpinti, kad vaikas tinkamai prižiūrėtų savo burnos ertmę. Pirmiausia – kasdien valyti dantukus, o antra – nebijoti reguliariai lankytis pas specialistą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *