Dantų implantai vaikams – kodėl ir kada reikalingi

dantu implantai vaikams

Daugeliui vis dar atrodo, kad dantų netekimas yra senyvo amžiaus žmonių problema. Išties, šis požiūris yra klaidingas, kadangi vis daugiau jaunimo praranda dantis ne tik dėl to, kad atsitinka įvairios nelaimės, tačiau ir dėl prastos priežiūros, net blogos genetikos.

Galima tik pasidžiaugti, kad šiuo metu egzistuoja labai daug dantų susigrąžinimo alternatyvų, tad tikime, kad kuri nors tiks ir patiks Jums. Svarbiausia suvokti, kad dantų implantai visiškai atstoja nuosavus dantukus, tad vaikai gali jaustis ramūs – šypsena bus plati kaip niekada!

Kodėl vaikai netenka dantukų?

Nors daugelis tėvelių linkę kaltinti pačius vaikučius, kad bloga priežiūra galiausiai sekė link dantų netekimo, tačiau gydytojai tikina, kad prie to labai daug prisideda genetika. Tai reiškia, kad dažnai dantys būna silpni patys iš savęs ir dažniausiai tokiu atveju nebelieka nieko kito, kaip tik susitaikyti su šia situacija. Žinoma, reikia taip pat nepamiršti, kad tėveliai turi rodyti gerą pavyzdį ir jeigu vaikučiai neskiria savo dantukams tiek dėmesio, kiek jo reikia skirti – atsakomybę taip pat turi prisiimti tėveliai.

Ar implantacija vaikams – geras pasirinkimas?

Dantų implantacija atliekama labai skirtingo amžiaus asmenims, tad ji puikiai tinka ir vaikams. Nemaišykite jos su protezavimu, kurį dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus asmenys. Kadangi protezavimas yra pigesnis – tai jiems labiau priimtina alternatyva. O implantavimas suteikia galimybę džiaugtis dantimis, kurie atrodo tarsi tikri. Tiesa, ne tik atrodo, tačiau taip pat ir atlieka jiems paskirtą funkciją labai sėkmingai. Patogu? Tikrai taip, tad jeigu vaikui reikalingas nuolatinių dantų keitimas – būtinai reikia apsilankyti pas specialistą. Žinoma, dantys implantuojami tik tokiu atveju, kai reikalingas jau nuolatinių, o ne pieninių dantukų keitimas.

Tekstas parengtas pagal Pilene.lt. Jeigu Jūsų vaikui reikalinga dantų implantacija – kviečiame susisiekti su gydytojais, kurie įvertins būklę bei patars, kuris variantas labiausiai tinkamas. Jų vis daugiau, jie vis inovatyvesni, tad svarbiausia nieko nelaukti ir jais pasinaudoti.