Kokie žaidimai puikiai tinka vaikams darželyje?

Kokie žaidimai puikiai tinka vaikams darželyje?

Darželis – vieta, kurioje vaikas praleidžia kone trečdalį paros. Taigi, labai svarbu, kad laikas, kurį vaikas praleidžia šioje erdvėje, būtų labai kokybiškas. Na, o kokybiškas laiko leidimas susideda iš ypač įvairių elementų ir vienas jų yra žaidimai. Taigi, kokie žaidimai yra tinkami žaisti darželyje?

Šuniukas ir kiškiukas

Ne paslaptis, kad ir šuniukas, ir kiškiukas, daugelio vaikų yra itin mylimi pasakų personažai. Belieka tik pastebėti, kad juos nesunkiai galima perkelti ir į vaikus žaidimus. Taigi, galite pasiūlyti vaikams pažaisti tokį žaidimą, kuomet vienas vaikas turi įkūnyti šuniuką, o kitas – kiškiuką. Taigi, tas vaikas, kuris yra paskiriamas šuniuku, turi sugauti kiškiuką, na, o kiti vaikai turi stengtis sutrukdyti tai padaryti. Visgi, kai vaikas, kuris atlieka kiškiuko vaidmenį, yra sugaunamas, tuomet, kiškiuku paskiriamas kitas vaikas. Tai – ypač judrus ir aktyvus vaikiškas žaidimas, kuris padeda užtikrinti aukštesnį fizinio aktyvumo lygį. 

Akmenukai

Kiekvienas vaikas išsirenka po akmenuką ir jį pažymi savo vardu ar kitu sau patinkančiu ženklu. Tuomet vaikai sustoja į vieną eilę ir stengiasi kuo toliau numesti turimus akmenukus. Tas vaikas, kuriam ir pavyksta tai padaryti, yra paskelbiamas nugalėtoju.

Gaudynės

Gaudynės tikriausiai yra vienas žinomiausių vaikiškų žaidimų. Belieka tik pridurti, kad jis puikiai tinka žaisti darželyje. Pasirinkus šį žaidimą, vaikai savo laiką galės praleisti ypač aktyviai. Taigi, kaip matyti, yra nemažai žaidimų, kurie ypač puikiai tinka žaisti darželyje. Na, o dar daugiau idėjų rasite, jei tik užsukite į http://www.nelysk.lt/mamai-ir-vaikui/vaiku-darzeliai/. Na, o baigiant, belieka tik pridurti, kad labai svarbu neapsistoti ties tais pačiais žaidimais – kaitaliokite juos kuo dažniau, kad būtų išvengta rutinos, įvairovė itin patiks vaikams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *