Ką turi mokėti priešmokyklinukas?Ką turi mokėti priešmokyklinukas?

Ką turi mokėti priešmokyklinukas?

Vaiko raida yra labai svarbus procesas. Taip pat svarbu akcentuoti, kad visiems tėvams reikia žinoti, ką turi mokėti tam tikro amžiaus sulaukęs vaikas. Ne išimtis yra ir priešmokyklinukai: sulaukę tokio amžiaus vaikai jau turi mokėti tam tikrus dalykus. Žinoma, nereikia pamiršti, kad kiekviena situacija yra individuali, tačiau vis tiek pateikiami tam tikri reikalavimai, kuriuos jau turėtų atitikti priešmokyklinukas. 

Visų pirma, svarbu akcentuoti, kad mokyklą besiruošiantis lankyti vaikas, jau turėtų gebėti pateikti apie save tam tikrą informaciją, t.y., žinoti savo vardą bei pavardę, savo amžių, adresą bei lytį. Tai pat vaikas jau turėti puikiai pažinti savo kūno dalis ir jas įvardinti. 

Be to, tokio mažiaus vaikas jau turėtų būti ypač puikiai susipažinę su savo namų aplinka, o taip pat – žinoti, kur yra lankomi pagrindiniai daiktai. Vaikas taip pat jau privalo atskirti savo drabužius ir avalynę bei gebėti rūpintis jam priklausančiais daiktais.

Spalvos – dar vienas dalykas, kurio negalima pamiršti, kai kalbame apie vaiko gebėjimus. Mokyklą besiruošiantis lankyti vaikas turi gebėti įvardinti spalvas ir jas atpažinti aplinkoje. Vaikas taip pat turi gebėti klasifikuoti įvairius daiktus, gebėti juos atskirti, pavyzdžiui, turi suprasti, kad cukrų reikia laikyti viename inde, o druską – kitame. 

Taip pat svarbu akcentuoti, kad tokio amžiaus vaikas jau turi domėtis įvairias gamtos reiškiniais bei kelti klausimą, kaip jie susiformuoja. Taip pat jau turi domėtis ir įvairiais daiktais bei kelti klausimą, iš ko tie daiktai pagaminti, kam jie yra skirti ir t.t. Mokyklą besiruošiantis lankyti vaikas taip pat turi gebėti atsiminti tai, ką jau yra išmokęs, ir, žinoma, turi gebėti naudotis turimomis žiniomis. Daugiau info rasite http://www.kaunogerbuvis.lt/seima-vaikai/vaiku-darzeliai/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *