Planuojantiems vaiko krikštynas: kokią dovaną turėtų padovanoti tėveliai?

Krikštynų dovanos

Krikštynos – graži šventė, kurią švenčia bene daugelis Lietuvos tėvų. Krikščionybė Lietuvojeyra vertinama, todėl ir savo vaikus krikštyti skuba ne vienas tėvas. Krikštynos vaikui dažniausiai rengiamos tuo metu, kai jam būna vienas ar du metukai, o į pačią šventę yra kviečiamos giminės ir draugai. Visgi, dažnai planuojant krikštynas vienas didžiausių galvos skausmų – ką padovanoti vaikui, kad dovana būtų įsimintina ir ilgaamžė.

Kokios dovanos dovanojamos krikštynų proga?

  • Paveikslai. Paveikslai būna labai įvairūs. Vieni dovanoja paveikslus su Dievo ar angelų atvaizdais, kiti su paties kūdikio atvaizdu. Paveikslai šiais laikais gaminami ir labai modernūs, stilingi, todėl tikrai tokiam galima rasti vietos tiek vaiko kambaryje, tiek ir kitus namuose.
  • Papuošalai. Viena dažniausių dovanų, kurią vaikui krikštynų proga dovanoja tėvai ir krikšto tėvai – papuošalai. Iš papuošalų neretai būna pasirenkamos auksinės grandinėlės ar apyrankės su pakabučiais – kryžiuku ar angeliuku. Taip pat populiari dovana yra dovanoti sidabrinius šaukštelius, ant kurių būna išgraviruoti vaikučio inicialai ar vardas pavardė bei data, kada įvyko krikštynos. Sidabriniai šaukšteliai būna labai paprastai ir įprasti, o kai kurie ir su paveiksliukais ant jų.
  • Pinigai. Pinigai, žinoma, visada praverčia, tačiau ši dovana labiau yra tinkama dovanoti ne tėveliams, o tėvų draugams ar giminėms. Už pinigus patys tėvai gali nupirkti mažyliui ko jam reikia labiausiai, todėl šį dovana taip pat yra vertinga, tačiau ne tokia simboliška ir jausminga.

Jeigu ieškote tobulos dovanos savo mažyliui ir nusprendėte dovanoti būtent papuošalą, tai gali apsilankyti šioje internetinėje parduotuvėje ir apžiūrėti jų pasiūlą: https://www.sidabrita.lt/ Būkite tikri, kad tiek sidabrinis šaukštelis, tiek batelis ar grandinėlė yra ilgai išliekančios dovanos, kurios primins vaikui apie tėvų meilę net ir jam jau užaugus, kai supras tų dovanų vertę ir simboliką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *