Kaip papuošti vaiką per kalėdinį karnavalą?

karnavaliniai-kostiumai-vaikams

Ne paslaptis, jog gražiausių metų švenčių labiausiai laukia mažieji šeimos nariai. Būtent dėl to kruopščiai renkame jiems dovanas ir stengiamės sukurti kuo žavesnį įvaizdį darželio ar mokyklos karnavaluose. Šiuo atveju dažniausiai pasitelkiami atitinkamų personažų kostiumai – šį kartą aptarsime, kaip išrinkti labiausiai Jūsų vaikui tiksiančius šventinius rūbus.

Atsižvelkite į karnavalo temą

Kartais vaikučiams iš anksto yra nurodoma karnavalo tema – tai gali būti konkreti pasaka, filmukai, gyvūnai ar kalėdiniai personažai. Žinodami atitinkamą kryptį, daug lengviau nuspręsite, koks personažas labiausiai tiktų ir patiktų Jūsų atžalai. Tiesa, kartais tema gali būti ir neapibrėžta, tačiau taip pat nesuklysite pasirinkę vieną iš aukščiau įvardintų variantų – jie mažylių tarpe yra patys populiariausi.

Pasitarkite su mažyliu

Labai svarbu, kad vaikas su atitinkamu kostiumu jaustųsi pakankamai gerai, todėl prieš priimdami bet kokius sprendimus, turėtumėte paisyti ir jo nuomonės. Galite atrinkti kelis variantus ir tuomet leisti atžaloms pasirinkti – tuomet būsite tikri, kad jų norai bus lengvai įgyvendinami. Pravartu žinoti, jog mergaitėms dažniausiai patinka princesių ir karalienių kostiumai, tuo tarpu berniukus visuomet sužavi ypatingų galių turintys herojai.

Atsakingai rinkitės dydį

Labai svarbu, kad pasirinktas kostiumas vaikui būtų ne tik gražus, bet ir pakankamai patogus – juk tikėtina, kad su tokiais rūbeliais jis norės ir palakstyti. Kad tokie norai nesunkiai virstų realybe, turėtumėte atkreipti dėmesį į tinkamą dydį – net ir apsiperkant internetu, yra pateikiami visi reikalingi matmenys, kurie padės Jums nesuklysti. Tas pats galioja ir tuomet, kai kalbame apie suaugusiems skirtus kostiumus – daugybę idėjų rasite čia:  https://kaledos.lt/katalogas/16/personazai/cat132.

Nepalikite visko paskutinei minutei

Reikėtų įvertinti ir tai, jog karnavaliniai kostiumai vaikams gali pareikalauti tam tikrų pataisymų ar patobulinimų, tad juos išrinkti ir pamatuoti reikėtų kaip įmanoma anksčiau. Žinoma, tai nereiškia, kad apsipirkti turėtumėte dar tada, kai net neaiški šių metų karnavalo tema, tačiau bent kelios savaitės iki šventės turėtų būti likusios. Tai ypač aktualu tuomet, jei svarstote pasirūpinti ir papildomomis detalėmis – kaukės, kepurės ir kiti panašūs aksesuarai bendram įvaizdžiui suteiks dar daugiau tikroviškumo, tad Jūsų atžala šventės metu atrodys nepriekaištingai. Tikriausiai sutiksite, jog dėl plačios vaikučių šypsenos iš tiesų verta pasistengti.

Apsvarstę visus šiuos kriterijus, lengvai nutarsite, koks karnavalinis kostiumas vaikui būtų pats tinkamiausias. Jų įvairovė šiais laikais yra ypatingai plati, taigi tikrai surasite patį geriausią. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *