Maistas skubantiems: nuo sausų pusryčių iki rameno

Išgirdus pavadinimą „Candypop“, nejučiomis burnoje ima kauptis seilės, o galvoje ima suktis mintys apie skanius, išskirtinius, visame pasaulyje žinomus ir mėgiamus užkandžius, gėrimus, saldumynus ir kitus maisto produktus, kurie idealiai tinka energijos suteikiantiems pusryčiams, sotiems pietums bei vakarienei ir t. t.

Sausi pusryčiai – skanus bei maistingas produktas gerai dienos pradžiai

Sausų pusryčių įvairovė yra tikrai didelė, todėl nėra sunku rasti tuos, kurių skoninės ir maistinės savybės Jums tiks labiausiai. Kalbant apie sausus pusryčius, beveik visada kalba pakrypsta apie JAV saldumynų etalonu dažnai įvardijamus sausus pusryčius REESE’S PEAUNT BUTTER CUPS. Be dirbtinių dažiklių bei skonį sustiprinančių priedų gaminami pilno grūdo dribsniai yra traškūs, o šokolado bei riešutų sviesto skonis nepalieka abejingų, nepriklausomai nuo to, kiek pusryčiaujančiam metų. Vitaminais bei įvairių mineralų (geležies ortofosfatas, vitaminai B1, B3, B5, B6, folio rūgštis ir t. t.) kompleksu yra praturtinti žymieji sausi pusryčiai OREO O’S, kurių skonis, anot ragavusių, yra dieviškas.

Makaronai, ramenas bei ryžių virtinukai – pasirinkimas sotiems pietums arba vakarienei

Apie rameno skonį jau sklando legendos. Šis Azijos virtuvės šedevras nepalieka abejingų. Gera žinia yra ta, kad ramenu dabar galite mėgautis, kad ir kasdien, o jį pagaminti užtruksite vos 5 minutes. Greičiausiai kyla klausimas, kaip tai įmanoma? Atsakymas labai paprastas – greito paruošimo ramenas SAMYANG. Aštrios vištienos, juodųjų sojos pupelių, daržovių ir kt. skonio greito paruošimo ramenas greitai numalšins alkį bei suteiks jėgų tęsti dienos darbus. Skubantiems puikiu pietų patiekalu gali tapti ir greito paruošimo makaronai su krevetėmis arba aštrios vištienos skonio ryžių virtinukai.

Išskirtiniai užkandžiai bei desertai – ir visavalgiams, ir vegetarams, ir veganams

Įvairūs traškučiai, pretzelių gabaliukai, jūros dumblių užkandžiai, krekeriai, riešutai, riešutų bei ryžių traškučių mišiniai ir t. t.– tai tik nedidelė dalis skanių gaminių, kurie pasitarnauja tada, kai kyla noras užkąsti ko nors skanaus. Saldūs bei sūrūs, aštrūs bei neutralaus skonio produktai puikiai tinka tiek veganams, tiek vegetarams, tiek visavalgiams žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *