Kaip išsirinkti gerą miegmaišį kūdikiams?

Padėkite savo kūdikiui gerai, jaukiai, saugiai ir šiltai išsimiegoti nakties (ir ne tik) metu ir apsvarstykite galimybę įsigyti miegmaišį. Ar kada susimąstėte, kokie miegmaišiai kūdikiams yra geriausi? Esame čia, kad padėtume Jums tai išsiaiškinti.

Per didelės paklodės ir antklodės gali sukelti Jūsų vaikams miego problemas naktį. Pavyzdžiui, jei Jūsų kūdikiui pavyks nusispardyti antklodę (o tą daro dažnas kūdikis), jis gali pabusti vos tik kūnelis atvės. Štai kodėl miegmaišiai puikiai tinka nakčiai, nes yra sukurti taip, kad liktų ant Jūsų mažylių net ir neramiausiomis ir judriausiomis naktimis!

Miegmaišiai yra puikus antklodžių pakaitalas. Jie sukurti taip, kad apgaubtų ir šildytų Jūsų mažylį, todėl visą naktį jo miegas bus šiltas, patogus, saugus ir netrikdomas.

Be to, tai yra puiki priemonė kovoti su tėvelių kasdieniu nerimu dėl Staigios mirties sindromo galimybės, nes miegmaišis, priešingai nei antklodė ar pledas, niekaip neuždengs vaiko kvėpavimo takų naktį ar bet kuriuo kitu paros metu. Todėl Jūs galėsite ramiau atsikvėpti.

Miegmaišių tipai

Čia yra viskas, ką reikia žinoti, apie vaikiškų miegmaišių savybes ir skirtingus variantus.

  • Vaikiški miegmaišiai yra skirtingų dydžių: dydžiai prasideda nuo mažiausiems skirtų iki maždaug 120 cm ilgio.
  • Miegmaišiai vaikams yra skirstomi į vasarinį, vidutinį bei žieminį šiltumą, nes yra skirtingų storių ir tai žymima TOG ženklu. Ploniausias miegmaišis, puikiai tiksiantis karštoms vasaros naktims, bus 0,5 TOG, o miegmaišiai žiemai gali būti net ir 3 TOG.
  • Miegmaišiai gali būti pagaminti iš medvilnės, lino arba pūkiniai, skirti žiemai.
  • Dažniausiai miegmaišiai vaikams ir kūdikiams būna vienguliai, tačiau parduotuvėse gali būti ir dvigulis (dvivietis) miegmaišio variantas.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Galima įsigyti daugybę miegmaišių vaikams variantų, tačiau yra tam tikrų savybių, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, kad Jūsų kūdikis miegotų saugiai ir patogiai.

Yra įvairių dydžių miegmaišių, skirtų įvairaus amžiaus vaikams. Turėtumėte įsitikinti, kad miegmaišis yra reikiamo dydžio, t. y., nei per mažas (nes kūdikio judesiai bus suvaržyti), nei per didelis (kad vaiko galva neatsidurtų miegmaišyje). Į miegmaišio dydį būtina atsižvelgti atidžiai. Tinkamai prigludęs miegmaišis aplink kaklą garantuos, kad kūdikis negalės nuslysti į miegmaišio vidų. Daugelis gamintojų teigia, kad jų gaminiai tinka nuo gimimo, tačiau prieš perkant verta pasitikrinti minimalų rekomenduojamą kūdikio svorį, nes kai kurie naujagimiai gimsta tiesiog per maži net ir mažiausiems miegmaišiams.

Norėdami išlaikyti optimaliausią kūdikio temperatūrą miego metu, taip pat galite įsigyti skirtingo storio kūdikių miegmaišius įvairiems sezonams. 2,5 TOG yra populiariausias ir puikiai tiks beveik visus metus. Tačiau Jums gali būti naudinga nusipirkti 0,5–1,5 TOG miegmaišių šiltesnėms naktims ir vasaros sezonui. Be to, galite rinktis įvairias tvirtinimo opcijas, kurios Jums bus patogiausios, mielą gražų dizainą ir natūralaus pluošto medžiagas, kurios suteikia minkštumo, patogumo ir užtikrins tinkamą oro cirkuliaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *