Ką turite žinoti apie vaikų kirpimą

Nuo kada galima pradėti kirpti mažylių plaukus?


Tinkamo amžiaus, nuo kada plaukučiai būtų kerpami pirmąjį kartą, nėra, tai yra individualus kiekvieno poreikis. Yra atvejų, kuomet tėvai savo mažąsias atžalas pradeda vesti į kirpyklą nuo maždaug 6-8 mėnesio, priklausomai nuo mažylių plaukų struktūros, jų augimo greičio, nes plaukučiai gali dirginti ir trukdyti vaikams, o šie, bandydami juos patraukti, gali susižeisti, pakenkti sau. Dažnai pasitaiko mažylių, kuriems lankymasis pas kirpėją nėra būtinas net sulaukus kelių metų, tad tėvams svarbu stebėti, ar plaukučiai netrukdo mažyliams judėti ir kreiptis į kirpėjus esant poreikiui.

Vaikų baimės


Manoma, jog vaikai labiausiai bijo dantistų, tačiau dažna situacija, kuomet jiems didesnę baimę kelia kirpėjai. Tokiems atvejams, neretai kirpyklos mažiesiems klientams paruošia spalvotų vaikiškų baldų, filmukų, jog jiems kirpimas neprailgtų ir nesukeltų tiek baimės, o kirpėjai galėtų atlikti kokybišką darbą. O jeigu mažyliui baimę kelia naujos vietos, galima su savimi atsinešti jo mylimą žaislą.

Kokią šukuoseną pasirinkti?


Vesdami vaikus į kirpyklą tėvai nori, jog jų vaikai ne tik atrodytų stilingi, bet kad ir plaukai netrukdytų judriam atžalų būdui, laisvalaikiui. Visada galima pasitarti su kirpėja ir rasti geriausią, lūkesčius atitinkančią šukuoseną. Taip pat patartina tėvams išgirsti ir savo vaikų pageidavimus bei bandyti ieškoti kompromisų renkantis šukuoseną, nes tokiu būdu mažylis jausis priėmęs sprendimą, liks išgirstas ir kirpimo procesas jam nekels tiek streso ir baimės.

Kaip išsirinkti kirpyklą


Šiandien galima rasti ne vieną saloną, kuriame dirba specialistai. Neretai tėvai renkasi arčiausiai namų esantį saloną, kas nėra blogai, tačiau jei tai yra pirmasis mažylio vizitas pas kirpėją, ar jam kirpykla kelia baimę, vertėtų nuodugniau paieškoti saloną, kuris savo aplinka ir specialistais nekeltų jam streso, o rezultatas džiugintų ne tik tėvus, bet ir vaiką.

Plaukų priežiūra po kirpimo

Plaukai, priklausomai nuo jų struktūros, reikalauja individualios priežiūros. Visada galima pasikonsultuoti su kirpėju ir rasti tinkamiausias priemones vaikų plaukučiams puoselėti. Svarbu, jog priemonių sudėtis būtų kuo natūralesnė. Plačiau apie vaikų kirpimą galima sužinoti: grozionamaisfinksas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *