Kodėl verta įsigyti įklotus šlapimo nelaikymui?

Vienu ar kitu gyvenimo etapu mes visi galime susidurti su itin nemaloniomis problemomis, kurios liečia mūsų higieną. Gimdymas, pūslės uždegimas, senatvinis senėjimas ar kiti negalavimai gali turėti nelabai malonių pasekmių – tai šlapimo nelaikymą. Tačiau tai galima išspręsti, naudojant tam tikras specialias higienos priemones, tokias kaip įklotai šlapimo nelaikymui. Tai paprastas būdas kovoti su šlapimo nelaikymu, tereikia visada su savimi turėti tokius įklotus šlapimo nelaikantiems.

Kam reikalingi įklotai šlapimo nelaikantiems?

Įklotai, skirti šlapimo nelaikantiems, labai praverčia moterims po gimdymo, ypatingai dar esant ligoninėje. Šie higieniniai įklotai ne tik sulaiko šlapimą, bet ir efektyviai kovoja su didesniu nei įprastai kraujavimu, pasireiškiančiu pirmomis valandomis (ir net paromis) po gimdymo.

Šie įklotai gali praversti ir sunkiai sergantiems pūslės uždegimu bei senyvo amžiaus žmonėms, kurie skundžiasi šlapimo nelaikymu, higienos sumetimais. Kasdieniai įklotai, turintiems problemų su šlapimo nelaikymu, gali būti išsigelbėjimas visur – ne tik namie, bet ir kelionėje ar išvykoje.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausius?

Įklotai šlapimo nelaikantiems ir užtraukiamos kelnaitės naudoja tą pačią technologiją kaip ir kūdikių sauskelnės ir turi „hidrofobinį“ sluoksnį, kuris ištraukia šlapimą nuo gaminio paviršiaus, todėl Jūsų oda išlieka sausa ir nesudirginta. Jei sergate lengvu ar vidutinio sunkumo šlapimo nelaikymu, daugelyje prekybos centrų ir vaistinių galite įsigyti plonų, diskretiškų įklotų arba kelnaičių tipo sauskelnių vyrams bei moterims.

Kaip laikina priemonė, įklotai šlapimo nelaikantiems tikrai gali pagerinti Jūsų ar Jūsų artimojo gyvenimo kokybę ir išgelbėti Jus nuo visiško laiko praleidimo namuose dėl šlapimo nelaikymo keliamų nepatogumų viešumoje.

Tačiau atminkite: daugelis moterų naudoja higieninius įklotus, o ne šlapimo nelaikantiems skirtus įklotus, nes jie yra pigesni, tačiau juose nėra tos pačios šlapimą sugeriančios technologijos. Paprasti higieniniai paketai išlieka drėgni ir gali sudirginti jautrią odą. Geriau papildomai mokėti už šlapimo nelaikymo įklotus, nes jie daug efektyvesni ir patogesni nei pigūs kasdieniai įklotai.

Pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais, kurie susiduria su šlapimo nelaikymo problemomis – įsigykite specialius įklotus šlapimui sulaikyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *