Į ką atkreipti dėmesį, renkantis žindymo liemenėlę?

Norint jaustis maksimaliai patogiai, žindant savo mažylį, svarbu rasti tinkamą, specialiai pritaikytą žindymui, liemenėlę, kad žindymo procesas taptų kaip įmanoma paprastesnis. Be žindymo liemenėlės kūdikio maitinimas gali būti kiek sudėtingesnis procesas, ypatingai viešoje vietoje, todėl šis pirkinys atsipirks visu 100%.

Kaip išsirinkti tinkamiausią liemenėlę naujai mamytei?

Pradėjus maitinti krūtimi, Jūsų įprastas krūtinės dydis gali pasikeisti į didesnę pusę dėl intensyvios pieno gamybos, tad patariame žindymo liemenėles pirkti ne visas vienodas iš karto, o po vieną skirtingais mėnesiais, nes pradžioje gali reikėti didesnio dydžio, o kai pieno gamyba normalizuosis – krūtys taps kiek mažesnės, todėl tikėtina, kad ir liemenėlės prireiks mažesnės. Šiandien platus prekių asortimentas įvairiose parduotuvėse apima ir didelių dydžių liemenėles maitinančioms, kad kiekviena moteris rastų sau tinkamą.

Taip pat, renkantis liemenėlę maitinančioms verta atkreipti dėmesį dar į keletą faktorių:

  • Lengva prieiga: dauguma liemenėlių turi segtukus, kurie užsisega ir nusiima prie pečių dirželių. Jie yra patogūs ir leidžia greitai pasiekti krūtį bet kur. Jie taip pat padeda liemenėlei saugiai išlikti savo vietoje visą laiką. Jei nenorite segtukų (t. y. miego metu norite maksimalaus komforto), kai kuriuose modeliuose yra tampraus audinio plyšys, per kurį patogiai pasieksite krūtį.
  • Reguliuojamas dydis: Jūsų krūtų dydis gali keistis žindymo laikotarpiu, todėl verta ieškoti reguliuojamų liemenėlių. Įsitikinkite, kad liemenėlės nėščiosioms turi reguliuojamus dirželius ir ne vieną eilę kabliukų nugaroje, kad galėtumėte rasti Jums tinkamiausią dydį.
  • Paminkštinimas: kai kurios liemenėlės turi tik audinio sluoksnius, dengiančius krūtis, kai kurios turi lengvus pamušalo sluoksnius, o kitos yra paminkštintos suformuotų kaušelių pagalba. Paminkštintos liemenėlės idealiai tinka kasdieniam naudojimui, nes jos labai primena įprastas liemenėles ir netgi gali pasiūlyti papildomą apsaugą nuo pieno pratekėjimo į rūbus.
  • Dizainas: platus prekių asortimentas leidžia pasirinkti ne tik liemenėles pagal patogumą, bet ir pagal dizainą, grožį, kiekvienos moters skonį. Liemenėlės maitinančioms taip pat, kaip ir įprastos liemenėlės, gali būti sportinio, klasikinio stiliaus ar net su nėriniais, kad kiekviena mamytė galėtų jaustis gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *