Kokius privalumus gali suteikti maitinimo pagalvė?

Jei ketinate maitinti savo mažylį krūtimi, yra ilgas pagalbinių priemonių, į kurias tikriausiai norėsite investuoti, sąrašas – nuo patikimo ir patogaus pientraukio iki patogios žindymo liemenėlės ir krūtų spenelių skausmą malšinančių preparatų.

Ir nors tai nebūtinai privalomas daiktas, daugelis žindančių mamų taip pat vertina žindymo pagalvės (dar vadinamos maitinimo pagalve) teikiamą naudą ir pagalbą šioje nepaprastoje žindymo kelionėje.

Klausiate, kokia ta teikiama pagalvės nauda? Išsiaiškinti patogią žindymo padėtį – tiek Jums, tiek Jūsų kūdikiui – gali būti iššūkis. Maitinimo pagalvės būtent tai ir padeda padaryti – jos suteikia maksimalų komfortą mamai ir jos vaikui. Be to, pasirinkus didesnį šios pagalvės variantą, galima labai patogiais įsitaisyti paskutiniais nėštumo mėnesiais miegant, kai rasti patogią padėtį su tikrai nemažu pilvu gali varginti.

Kita žindymo pagalvių teikiama nauda:

  • malšina nugaros, kaklo ir rankų raumenų įtampą žindymo metu;
  • prilaiko kūdikį valgio metu;
  • suteikia kūdikiui lengvesnę prieigą prie krūties;
  • kai kurie modeliai gali būti naudojami ilgą laiką, todėl tai ilgalaikė investicija.

Kaip išsirinkti tinkamiausią maitinimo pagalvę?

Žindymo pagalvių galima rasti įvairių formų, stilių ir dizaino. Taigi, prieš pirkdamos žindymo pagalvę, apgalvokite, kokio dydžio, formos ir dizaino norėsite.

Štai keletas dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, prieš įsigydamos žindymo pagalvę:

  • Jūsų figūra – tai labai individualus dalykas. Kai kurios žindymo pagalvės yra U arba C formos, kad geriau priglustų prie pilvo, o kitos apgaubia visą juosmenį. Kai kurios formos Jūsų figūros tipui gali būti patogesnės nei kitos.
  • Kai kurios žindymo pagalvės turi reguliuojamus diržus arba juosteles, kad būtų lengviau ir saugiau žindyti mažylį, nelaikant jo rankose.
  • Nors papildomos kišenėlės ir nėra esminė šių pagalvių savybė, kai kurios mamos labai vertina žindymo pagalves, kuriose yra kišenė, kurioje galima laikyti žaislą kūdikiui ar kitą smulkmeną, kurios gali prireikti maitinimo metu.
  • Medžiaga. Nuimami pagalvių užvalkalai, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje, labai palengvins žindymo pagalvės valymą ir priežiūrą.
  • Universalumas. Kai kurios pagalvės gali būti naudojamos kur kas platesne prasme nei tik žindymui. Rasti tokią, kuri augs kartu su Jūsų kūdikiu, yra siekiamybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *