Kokie naktiniai maitinančioms mamoms yra patogūs?

Šiais laikais žindyti kūdikį yra kur kas lengviau nei, pavyzdžiui, prieš keliasdešimt metų. Tokios priemonės, kaip patogūs krėslai mamoms žindyti, apatiniai, pritaikyti žindymui, žindymo pagalvės bei specialūs naktiniai marškiniai maitinančioms yra viskas, ko gali prireikti komfortabiliai žindyti savo kūdikį. Pastarieji yra itin svarbūs, kadangi kūdikį teks žindyti dažnai ir bet kuriuo paros metu, todėl svarbu jaustis kuo komfortabiliau.

Naktinių tipai

Naktiniai maitinančioms dažniausiai būna su kelių skirtingų tipų atsegimais: jie gali prasisegti per vidurį arba iš šono, taip pat, gali būti plyšys ties krūtinės viduriu.

Geri maitinimo naktiniai turi būti pagaminti tik iš natūralių medžiagų, dažniausiai medvilnės, kad nesukeltų nepageidaujamų odos reakcijų nei Jums, nei Jūsų kūdikiui, kurio odelė pirmuosius gyvenimo mėnesius yra itin jautri. Nors žindymui pritaikyti naktiniai dažnai būna perkami tik po gimdymo, nesuklyskite, juos puikiai galės vilkėti ir besilaukiančios mamos, be to, tokius naktinius dėl jų laisvumo patogu vilkėti ir gimdymo metu.

Kaip išsirinkti tinkamiausius naktinius mamytėms?

Kaip jau minėjome anksčiau, naktiniai maitinimui turi būti natūralūs, t. y., medvilniniai. Taip pat reikia atsižvelgti į dydį. Patogūs ir Jums tinkami naktiniai neturi būti aptempti, o priešingai – laisvesnio kirpimo, kad nevaržytų Jūsų judesių. Taip pat, naktinius galite rinktis pagal Jums asmeniškai patogiausią atsegimo būdą. 

Be to, praktiškiausias būdas sutaupyti yra įsigyti naktinius dar esant nėštukėms, todėl pabrėžiame, kad dydis ir laisvumas tikrai svarbūs aspektai renkantis naktinius. Tokie laisvi naktiniai gali būti skirti ir gimdyvei. O kad nesuklystumėte, dažnai parduotuvėse rasite naktinius, pavadintus būtent ,,nėščiosioms”, ,,nėščiųjų” ar pan., tad nesusipainiokite, nes jie dažniausiai būna skirti ir žindančioms mamoms. Tai galite suprasti priklausomai nuo to, yra prieiga prie krūtinės ar ne. 

Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad dažnai moterims pasitarnauja ir chalatas maitinančioms, ypatingai dar esant ligoninės gimdymo ir pogimdyviniuose skyriuose. Todėl apgalvokite visus pirkinius iš anksto ir tinkamai pasiruoškite gimdymui bei laikotarpiui po jo. Kiekviena mama nusipelnė jaustis patogiai ir jaukiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *