Šerpetoja lūpos: ką daryti?

Lūpų šerpetojimas – ypač nemalonus procesas: jis ne tik neužtikrina estetiško vaizdo, bet ir taip pat sukelia nemalonius fizinius pojūčius. Taigi, nieko keista, kad tie, kurie susiduria su šia problema, ieško būdų, kaip ją išspręsti. Gera žinia ta, kad egzistuoja ne vienas patarimas, kuris tikrai padės pašalinti lūpų šerpetojimą ir leis džiaugtis sveika bei gražia išvaizda.

Lūpų šveitimas

Lūpų šveitimas yra bene vienas svarbiausių veiksmų, kurį turėtumėte atlikti bent kartą per savaitę, jei norite, kad lūpos nešerpetotų, būtų sveikos bei gražios. Šiam tikslui geriausiai naudoti specialiai lūpoms skirtus šveitiklius (jokiu būdu nenaudokite veido šveitiklių, kadangi lūpų oda labai skiriasi nuo veido odos). Lūpoms skirti šveitikliai yra papildyti ypač smulkiomis granulėmis, kurios labai gerai nušveičiame negyvas odos ląsteles ir užtikrina geresnį lūpų priežiūrai skirtų priemonių įsisavinimą.

Maitinkite bei drėkinkite

Maitinimas ir drėkinimas taip pat yra labai svarbūs procesai, kuriuos turite užtikrinti kasdien, jei norite, kad ūsų lūpos nešerpetotų, atrodytų puikiai bei neaplankytų nemalonus tempimo jausmas. Maitinimui bei drėkinimui užtikrinti puikiai tiks lūpų kaukės, lūpų balzamai ir lūpų šviestai. Jie paprastai būna papildyti tokiais vertingais komponentais kaip argano aliejus, alyvuogių, aliejus, makadamijų aliejus ir t.t. Lūpos būna pamaitintos, sudrėkintos, minkštos, švelnios, apsaugotos nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Tinkama mityba

Jei pastebite, kad jūsų lūpos šerpetoja, gali būti, kad jums reiktų pakoreguoti ir savo mitybą. Pasitikrinkite, ar pakankamai gaunate vitaminų A ir E – būtent šie vitaminai yra ypač svarbūs, norint palaikyti puikią lūpų būklę. Taigi, jei šių vitaminų gaunate ne tiek ir daug, vartokite daugiau riešutų, aliejų.

Taigi, kaip matyti, tinkama lūpų priežiūra padės išvengti šerpetojimo ir leis džiaugtis estetiškai atrodančiomis lūpomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *