Sėklų daiginimas namuose: praktiška ir edukacinė veikla namuose su vaiku

Ne paslaptis, kad vienas svarbiausių dalykų, nuo kurio priklauso, kaip mes jaučiamės, yra mityba. Na, o daigintos sėklos – vienas naudingiausių dalykų, kokį tik galite suvalgyti ar pasiūlyti savo šeimos nariams; daigintos sėklos yra ypač turtingos vitaminais ir mineralais, turi mažai kalorijų, puikiai tinka įvairių patiekalų bei gėrimų gamybai. Belieka tik pridurti, kad į šią naudingą veiklą – sėklų daiginimą, turėtumėte įtraukti ir savo atžalas – nuo pat mažų dienų pasakokite jiems apie daigintų sėklų naudą ir rodykite, kaip jas daiginti, o vėliau – kartu skanaukite derlių. Na, o, kad sėklų daiginimas namuose kartu su vaikais būtų įdomus bei naudingas, būtinai pasinaudokite ir šiais patarimais.

Pasidomėkite, kuo naudingos vienos ar kitos sėklos

Yra daugybė sėklų, kurias galite daiginti tiesiog savo namuose, tad, nieko keista, kad iš visos įvairovės nuspręsite rinktis tik tam tikrus variantus. Taigi, vienas dalykų ką verta padaryti pirmiausia, tai, kartu su vaikais pasidomėti, kuo naudingos gali būti vienos ar kitos sėklos bei nuspręsite, kurias iš jų daiginsite. Ypač vertingomis yra laikomis saulėgrąžų sėklos, liucerna, o taip pat ir kviečiai.

Pasidomėkite, kiek laiko turi būti daiginamos tam tikros rūšies sėklos

Dar vienas dalykas, ką tai pat svarbu padaryti, tai – pasidomėti, kiek laiko turi būti daiginamos tam tikros sėklos. Verta akcentuoti ir tai, kad būtent netinkamas daiginimo laikas yra viena pagrindinių klaidų, kurią daro dauguma žmonių ir vėliau nesulaukia puikaus derliaus.

Daigintas sėklas galite panaudoti ypač įvairiais būdais

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad daigintas sėklas galite naudoti ypač įvairiai – gardinkite jomis kokteilius, salotas, troškinius, sumuštinius.
Na, o dar daugiau vertingų idėjų, kaip įdomiai bei naudingai leisti laiką su savo atžalomis, rasite, jei tik užsuksite į http://www.stop-acta.lt/kategorija/mamai-ir-vaikui/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *