Kaip pasigaminti rankų kaukę namuose?

Ne paslaptis, kad kiekvieną dieną mūsų rankos susiduria ne tik su įvairiu aplinkos poveikiui – ore esančiais teršalais, šalčiu, karščiu; bet ir taip pat kasdien atliekame įvairius buities darbus bei turime sąlytį su vandeniu, muilu bei kitomis plovimo ar valymo priemonėmis. Taigi, turime atsakingai rūpintis savo rankų oda, ją puoselėti bei lepinti. Vienas iš būdų tai padaryti, pasigaminti rankų kaukę tiesiog savo namuose. Gera žinia ta, kad pasigaminti rankų kaukę namuose, yra tikrai paprasta, na, o mes siūlome net kelis būdus.

Rankų kaukė iš kiaušinių baltymų ir medaus

Šią kaukę pasigaminti yra ypač paprasta, jai tereikės vos dviejų produktų, kuriuos paprastai turime savo namuose. Taigi, tereikia atskirti dviejų kiaušinių baltymus ir juos gerai išmaišyti su šaukštu medaus. Gauta mase ištepkite rankas ir palaikykite, kol išdžius, vėliau nuplaukite šiltu vandeniu bei muilu. Po šios kaukės, jūsų rankos bus labai minkštos, elastingos bei švelnios.

Migdolų aliejus

Kalbant apie kaukes rankoms, verta akcentuoti, kad puikiai pasitarnauti gali ir vos vienas produktas, pavyzdžiui, migdolų aliejus. Taigi, viskas, ką jums tereikia daryti, tai – tik prieš einant miegoti, į šaltą vandenį 5 minutėms panardinti savo rankas. Tuomet jas nušluostyti ir gausiai ištepti migdolų aliejumi, apsimauti iš medvilnės pagamintas pirštinaites ir miegoti su jomis visą naktį. Na, o rytą, jūsų rankų oda bus ypač švelni ir minkšta, pamaitinta bei sudrėkinta.

Bulvės, medus ir alyvuogių aliejus

Jei norite, kad jūsų rankos būtų švelnios lyg šilkas, pasigaminkite kaukę iš bulvės, medaus ir alyvuogių aliejaus. Bulvę iškepkite orkaitėje ir sutrinkite šakute, įdėkite 2 šauktus medaus ir įpilkite 2 šaukštus alyvuogių aliejaus. Gauta mase ištepkite rankas, palaikykite 15 minučių, o po to – nuplaukite šiltu vandeniu bei muilu. Taigi, grožio procedūros gali būti atliekamos ir namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *