Ar įklotai į liemenėlę yra reikalingi?

Nusprendėte žindyti kūdikį krūtimi? Tuomet Jums reikės keletos daiktų, skirtų maitinančioms mamoms, tokių kaip žindymo liemenėlė ir viršutiniai drabužiai pritaikyti patogiam ir lengvesniam žindymui, o norint, kad šie neišsiteptų motinos pienu, Jums tikrai bus reikalingi įklotai į liemenėlę. Nes bent jau pirmaisiais žindymo mėnesiais jūsų organizmas gamins tikrai daug pieno, o šis ims tekėti kada reikia ir kada nereikia, todėl nenustebkite, bet dažnai pertekliniu pienu permirks ne tik žindymo liemenėlė (nesvarbu, su kokiu pakietinimu ji bebūtų), bet ir viršutiniai jūsų rūbai.

Kam reikalingi įklotai į liemenėlę?

Žindymo pradžioje absoliučiai visos mamos susiduria su intensyvia pieno gamyba ir pieno pertekliumi, kuris neretai veržiasi pačiu netinkamiausiu laiku ir gali pastūmėti Jus į nepatogią padėtį, kuomet pienas prasiskverbia per žindymo liemenėlę tiesiai ant viršutinių rūbų. Kad tokių situacijų išvengtumėte, Jums būtina įsigyti specialius įklotus į liemenėlę maitinančioms, kadangi maitinimui skirtų liemenėlių įdėklai neturi reikiamo absorbcijos lygio.

Su įklotais į žindymo liemenėlę viešumoje Jūs jausitės kur kas labiau pasitikinti savimi, nes nereiks baimintis, jog pienas prasisunks per visus sluoksnius ant viršutinių rūbų bet kurią akimirką.

Kaip išsirinkti tinkamiausius įklotus?

Įklotai į liemenėles maitinančioms būna daugkartiniai ir vienkartiniai. Jūs turite nuspręsti, ar saugosite gamtą ir naudosite tik daugkartinius įklotus, ar vis tik neturėsite pakankamai jėgų ir laiko kas kartą juos plauti, todėl mieliau rinksitės vienkartinius, kuriuos lengva priklijuoti ir nuklijuoti nuo liemenėlės paviršiaus. Tai kiekvienos moteris asmeninis pasirinkimas.

Tiek daugkartiniai, tiek vienkartiniai turi savų pliusų bei minusų. Vienkartinį kur kas lengviau naudoti – panaudojote ir galite išmesti, nesijaudindamos dėl besikaupiančių bakterijų, ar skalbimo priemonės paliekamų pėdsakų. Daugkartinis įklotas reikalauja priežiūros – nuolatinio skalbimo aukštoje temperatūroje ir su kuo ekologiškesne skalbimo priemone, tačiau tai garantas, kad Jūs tausojate savo vaikams ir jų vaikų vaikams gamtą, kurioje norite gyventi.

Iš esmės nesvarbu, kokius įklotus į liemenėlę pasirinksite, nes tiek vienkartiniai, tiek daugkartiniai įklotai atlieka lygiai tą pačią funkciją, tik skiriasi savo kaina ir priežiūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *