Kodėl diržas po gimdymo yra reikalingas pirkinys?

Nėštumas keičia Jūsų kūną ir gali prireikti šiek tiek laiko atsigauti po 9 mėnesius trukusios kelionės bei finalo – gimdymo. Kai kurios moterys po gimdymo, norėdamos, kad greičiau viskas stotų į vietas (daugiausia turima omenyje atsiskyrusius pilvo raumenis bei pasikeitusią gimdos poziciją), naudoja specialius diržus, skirtus naudoti tiek dar nėštumo metu, tiek jau po gimdymo.

Tiek diržas nėščiosioms, tiek pogimdyvinis diržas yra puiki investicija į geresnę savijautą paskutiniais nėštumo mėnesiais, kuomet pilvas darosi labai sunkus ir vargina nugaros skausmai, bei laikotarpiui po gimdymo, kai norisi kuo greičiau sugyti, atsistatyti ir pilnavertiškai mėgautis motinyste.

Kam reikalingas diržas po gimdymo?

Įvairūs tyrimai rodo, kad juosmens srities suspaudimas/suveržimas gali padėti sumažinti patiriamą raumenų skausmą ir padėti greičiau atsistatyti po cezario pjūvio operacijos. Diržai nėščiosioms bei diržai po gimdymo taip pat gali padėti palaikyti tinkamą Jūsų organų poziciją (pvz. gimdą) ir raumenis (pvz. pilvo preso), kai po kūdikio gimimo jiems reikia grįžti į pirminę padėtį.

Klausiate, kokie yra pogimdyminių pilvo diržų teikiami privalumai? Gydytojai dažniausiai siūlo suveržti juosmens sritį po didelės pilvo operacijos, įskaitant cezario pjūvio operaciją, nes diržas (dar žinomas kaip nėščiosios diržas) teikia šiuos privalumus:

  • padeda numalšinti skausmą po įvykusios operacijos ar gimdymo;
  • padeda laisviau judėti;
  • padeda pagerinti kraujotaką;
  • padeda raumenims grįžti į savo vietas ir po operaciniams pjūviams išgyti;
  • mažina patinimą po įvykusios operacijos;
  • padeda išlaikyti teisingą laikyseną;
  • palaiko tinkamą dubens dugno poziciją.

Jūsų organai nėštumo metu juda ir keičiasi, kad atsirastų vietos augančiam kūdikiui. Nėštumo metu hormonai taip pat atpalaiduoja dubens dugno raumenis. Dėl to diržas nėščiajai ir pogimdyminiam laikotarpiui yra tikrai naudinga praktika, saugant savo sveikatą.

Patarimas

Dažniausiai diržai po gimdymo yra skirstomi pagal mums gerai žinomus europinius dydžius. Tai S, M, L, XL ir t. t. Labai svarbu išsirinkti tinkamos apimties diržą, kad šis būtų kiek įmanoma efektyvesnė priemonė jums atsigaunant po gimdymo. Pasirūpinkite savimi ir įsigykite juosmens diržą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *