Kodėl būtina įsigyti gimdyvės rinkinį?

Kad pasiruošimas gimdymui vyktų sklandžiai, Jums neužtenka tik išklausyti vieną kitą seminarą ar įsigyti rūbelių naujagimiui. Yra daug daugiau darbų, kuriuos galite pasidaryti, laukdamos didžiosios dienos – gimdymo. Vienas iš jų – savęs pačios neužmiršimas.

Dažnai moterys, besirūpinančios naujo žmogaus atėjimu į šį pasaulį, pamiršta pačios save. Jūs turėtumėte pasirūpinti savimi ne tik psichologiškai, bet ir praktiškai – įsigyti gimdyvės rinkinį. Toks rinkinys yra skirtas išskirtinai tik būsimoms mamos. Gimdyvės rinkinys labai praverčia vežantis į ligoninę, bet labiausiai yra naudojamas po gimdymo. Pasirūpinus tokio tipo rinkiniu būsite kur kas ramesnė, laukdama išauštančios gimdymo dienos.

Kas įeina į gimdyvės rinkinį?

Paprastai į gimdymo rinkinius įeina neperšlampantys paklotai, geresnio sugeriamumo sauskelnių tipo kelnaitės, skirtos pirmosioms valandoms po gimdymo, kai kraujavimas yra gausiausias, taip pat tinklinės elastinės kelnaitės, skirtingų kiekių įvairaus sugeriamumo lygio įklotai. Gimdyvės rinkiniai būna įvairūs: S, M, L, XL dydžio, todėl kiekviename skiriasi išvardytų priemonių kiekis vienetais. Taip pat gimdymo rinkiniai skiriasi ir dydžiais, kurie yra nustatomi pagal sauskelnių kelnaičių dydį (S, M, L, XL ir pan.).

Skirtingose parduotuvėse galite rasti skirtingas gimdyvių rinkinių variacijas. Vieni rinkiniai gali neturėti vienkartinių neperšlampančių paklotų, kiti – tinklinių elastinių kelnaičių, tad, renkantis gimdyvėms skirtas prekes, įsitikinkite, kad parduodamame rinkinyje bus viskas, ko gali prireikti gimdymui.

Kada verta juo pasirūpinti?

Dažnai moterys klausia, kada yra geriausias laikas įsigyti gimdyvės rinkinį, tačiau į šį klausimą atsakyti teisingai yra gana sudėtinga, kadangi niekas negali pasakyti, kada tiksliai moteris gimdys, ar nepatirs nėštumo komplikacijų, ar neištiks priešlaikinis gimdymas ir pan. Žinoma tik tiek, kad geriausia yra išlaukti pirmąjį trimestrą, kuomet vaisiaus praradimo tikimybė yra didžiausia, o toliau – kiekvienos asmeninis pasirinkimas. Nepaisant to, kuo anksčiau įsigysite gimdyvės rinkinį, tuo anksčiau jausitės labiau pasiruošusi, jei staiga tektų vykti gimdyti.

Svarbiausia nėštumo metu – tai moters savijauta. Labai svarbu, kad būsima mama vengtų bet kokia streso ir nerimo jausmų, kurie gali turėti neigiamos įtakos nėštumui. Todėl pasiruošimas gimdymui – gimdyvės krepšelio įsigyjimas – yra vienas mažas žingsnis užtikrintumo jausmo link. Pasirūpinkite savimi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *