Vaikiškų čiužinių pasirinkimui didesnis dėmesys

Vaikiško čiužinio pasirinkimas pelnytai gali būti įvardijamas ypatingos svarbos užduotimi, nes šis gaminys yra skirtas tam, kad Jūsų brangiausiais turtas, t. y., vaikai, miegodami galėtų išlaikyti tinkamą stuburo padėtį, leidžiančią „apsiginti“ nuo įvairiausių augimo problemų bei kaulų ir raumenų sistemų sutrikimų.

Į ką atkreipti dėmesį, renkant čiužinį vaikui?

Vaikiški čiužiniai dažniausiai būna 90×200 cm, 80×200 cm, 80×160 cm bei 60×160 cm dydžio. Čiužinio dydis yra vienas iš kriterijų, kurį būtina įvertinti, renkantis šį gaminį. Čiužinio dydžio pasirinkimas yra susijęs su turimos vaikiškos lovelės matmenimis, todėl rinkdamiesi čiužinio dydį, nepamirškite pasitikslinti, kokio dydžio čiužinys tinka Jūsų turimai arba planuojamai įsigyti vaikiškai lovelei.

Dar vienas kriterijus, sąlygojantis, kad pasirinktas čiužinys vaikui bus tinkamas, yra jo pagrindas. Primename, kad čiužinių pagrindas gali būti minkštas, vidutinio kietumo arba kietesnis. Pastebima, kad tėveliai labai dažnai vengia minkštesnių čiužinių, nes mano, kad jie gali neigiamai veikti tinkamą vaiko stuburo padėtį miegant, tačiau, pasak specialistų, to bijoti nereikėtų, nes visi vaikams skirti čiužiniai, nepriklausomai nuo jų pagrindo, pasižymi puikiomis ortopedinėmis savybėmis, įskaitant minkštesnio pagrindo vaikiškus čiužinius.

Labai reikšmingi kriterijai, renkant čiužinį vaikui, taip pat yra vaiko amžius bei svoris, jūsų atžalos fizinis pasirengimas, esama sveikatos būklė bei medikų rekomendacijos, jeigu auginate vaiką, turintį tam tikrų sveikatos problemų.

Lengva čiužinio priežiūra taip pat yra kriterijus, kuris neturėtų likti neįvertintas. Patariama rinktis čiužinius, kurių užvalkalas yra patogiai nusegamas ir „neįnoringas“ skalbimui. Manote, kad tai smulkmena? Galbūt, bet buities reikalus labai palengvina.

Kodėl verta rinktis poliuretano čiužinį vaikui?

Poliuretano vaikiški čiužiniai jau ne vienerius metus yra vertinami dėl savo itin aukštos kokybės, gebėjimo paskirstyti miegančio vaiko svorį, mažinti spaudimą, tenkantį stuburui miegant, bei atpalaiduoti raumenis. Šio tipo čiužiniai užtikrina kokybišką bei saldų vaikų miegą, didesnį komfortą, stabilią atramą bei oro pralaidumą. Kai kurie vaikams skirti poliuretano čiužiniai gali būti naudojami iš abiejų pusių. Primename, kad poliuretano čiužinius retkarčiais reikia apversti ir išvėdinti, nes tokiu būdu prailginate jo tarnavimo laiką bei užtikrinate būtiną higieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.