Vis dar svarstote, ar kūdikį menanti lėlė galėtų būti pati geriausia dovana? Tikrai taip, nes…

lėlės kūdikiai

Jei norite mažiai mergaitei išrinkti dovaną, tai tikrai smarkiai teks pasukti galvą, kadangi dar niekada nebuvo tiek daug galimybių, kiek jų yra šiandien. Taigi, kaip suprasti, kada ir koks pasirinkimas galėtų būti pats geriausias? Ne viskas taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti – nepamirškite, kad apie kiekvieną žaislą galima įvardinti ta tikrus atvejus, kuomet jis iš taptų taikliausiu pasirinkimu. Ne išimtis yra ir lėlės – kūdikiai. Tad, jei jūs vis dar svarstote, ar iš tiesų verta pirkti tokią dovaną, pats metas sužinoti, kuomet tai galėtų būti pats geriausias pasirinkimas.
Lėlė, susidomėjimą išlaikanti gerokai ilgiau nei kito: ne paslaptis, kad ypač dažnai galima išgirsti nusivylimo gaidelę suaugusiųjų žmonių balse, kaip kalbama apie vaikams padovanotus žaislus. Suaugusieji neretai nusimeni matydami, kaip po neilgo susidomėjimo ne vieną dešimtų eurų kainavęs žaislas atsiduria ne vaiko rankose, o tolimiausiame kambario kamputyje. Tačiau, verta atkreipti dėmesį ir į savo elgesį – atsakingai klauskite savęs, ar tikrai įteikė vaikui pačią įdomiausią dovaną, o galbūt galėjote pasielgti šiek tiek kitaip ir paieško dar labiau galinčio sudominti sprendimo? Kaip žinia, lėlė lėlei nelygi ir specialistai pastebėti, kalbant lėlytės mažųjų susidomėjimą išlaiko ilgiau.
Lėlė, ugdanti empatiją: ar galima numoti ranka į lėlės verksmą? Ar galima nekreipti jokio dėmesio, kai kažkieno baziniai poreikiai yra nepatenkinti? Tikrai ne – tokiu atveju yra būtinas dėmesys, rūpestis bei atjauta. Kitais žodžiais tariant, sudaromos sąlygos svarbiam procesui empatijos skatinimui.
Tad, apibendrinant belieka tik pridurti lėlės – kūdikiai yra ypač idealus pasirinkimas keliais atvejais: kai ieškoma lėlės, kuri vaiko dėmesį išlaikytų ilgiau nei kitos; ir, kai ieškoma empatiją skatinančios dovanos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.