Kodėl palutės yra gera pagalbinė priemonė mamoms?

Nepaisant to, kad kūdikiai yra turbūt mieliausias sutvėrimas pasaulyje, jie ne visuomet būna švarūs, ypatingai pirmaisiais gyvenimo mėnesiais, kuomet visas jų gyvenimas yra mūsų – tėvų – rankose, kai šie yra bejėgiai sutvėrimai. Todėl vienas dažniausių tėvų atributų, prižiūrint kūdikius, yra palutės, gelbėjančios nuo dažnai pasitaikančių ,,avarijų”. Tai puikus būdas išsaugoti bet kokius paviršius švarius, nesvarbu, ar tai būtų lovos čiužinys, vežimėlis ar sofa svečiuose.

Kam reikalingos palutės?

Kūdikiai pirmaisiais gyvenimo mėnesiais dažnai atpylinėja pieną, gali apsišlapinti ar kitaip išsipurvinti oro vonių metu ir pan. O tam, kad išvengtume netvarkos ir suteptų lovos paklodžių ar kitų paviršių, labiausiai pasitvirtina palučių, skirtų kūdikiams, naudojimas.

Vyresniems vaikams, pratinamiems prie gyvenimo be sauskelnių, gali būti reikalingos neperšlampamos palutės, kurios išsaugos čiužinį nuo nepageidaujamų dėmių. Palutes taip pat pravartu turėti kelionių ir išvykų metu, kai nenorima, kad išsiteptų ar kitaip susigadintų paviršiai ant kurių galbūt vystysite kūdikį arba nenorite dėti vaiko ant viešai daugelio žmonių naudojamų paviršių dėl galimų bakterijų ir kitų nešvarumų.

Kuo skiriasi palutės?

Palutės nėra skirstomos į tik mergaitėms arba tik berniukams skirtas. Taip, kai kurios palutės gali skirtis dizainu. Pavyzdžiui, suaugusiems skirtos įprastai būna tiesiog vienspalvės, bet vaikams skirtos – išmargintos paveikslėliais. Tačiau tiek suaugusiems skirtas, tiek vaikams galite naudoti visiems, nes atliekama palučių funkcija yra ta pati.

Taip pat, palutės skiriasi davo dydžiais. Paprastai įvairiose parduotuvėse galite pamatyti šiuos dydžius: 40 x 60 cm, 50 x 60 cm, 60 x 60 cm, 60 x 90 cm, 65 x 30 cm, 70 x 100 cm, 75 x 75 cm.

Taip pat galite rasti ne tik vienkartinio naudojimo palučių, bet ir daugkartinių. Kalbame apie flanelines, trikotažines, neperšlampančias, medvilnines ir kitokių, kiek rečiau pasitaikančių, medžiagų palas.

Šiame straipsnyje aptartos palutės yra nepamainoma priemonė kelionių metu, turinti kūdikių ir mažamečių vaikų. Tai kur kas labiau palengvina mamos kasdienius buities darbus ir išsaugo baldus ir kitus paviršius nuo dėmių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *