Užkandžiai gelbsti visada

Užkandžiauti mėgstame visi, kad ir kaip kartais norėtųsi pasigirti, kad tam mokame ir galime atsispirti. Užkandžiai praverčia ne tik tada, kai ištiesus kojas priešais televizoriaus ekraną žiūrime filmus, bet ir tada, kai į svečius užsuka netikėti svečiai, tada, kai ruošiatės ramiam vakarui šeimos rate ar planuojate susitikimą draugų namuose.

Pretzeliai – puikus užkandis bet kokiai progai

Pretzelių pristatinėti, greičiausiai, tikrai nereikia, nes šis užkandis jau seniai yra išsikovojęs prizinę vietą geriausiai vertinamų užkandžių dešimtuke. Šis užkandis gali būti tiek sūrus, tiek saldus, pavyzdžiui, dengtas pieninio šokolado glaistu. O tai reiškia, kad šis užkandis ras savo gerbėjų tiek tarp tų, kurie dievina sūresnius skonius, tiek tarp tų, kurie negali gyventi be saldėsių.

Traškučiai – vakarėlių „karaliai“

Koks užkandis visada randa vietos skrandyje, nors ir esame persivalgę? Žinoma, tai užkandžių užkandžiai, visų vakarėlių „karaliai“ traškūs ir  išraiškingais skoniais pasižymintys traškučiai. Traškučių rūšių būna įvairių, tačiau šiandien trumpai pakalbėsime apie tuos, kurie yra gaminami iš saldžiųjų bulvių. Tokių traškučių pavyzdys neabejotinai yra traškučiai SNAQS. Teigiama, kad šie su itin mažai druskos bei aliejaus gaminami traškučiai yra ženkliai sveikesnė užkandžių alternatyva, lyginant su tradiciniais traškučiais. Šis užkandis, be kitą ko, yra tinkamas visiems, įskaitant ir žmonėms, kurie propaguoja veganišką gyvenimo būdą.

Jeigu niekaip negalite apsispręsti, kokie bulvių traškučiai Jums skaniausi, tada taip pat rinkitės užkandį SNAQS (POTATO SEASALT). Viename traškučių pakelyje rasite geltonųjų, raudonųjų bei mėlynųjų bulvių traškučius, pagardintus nedideliu kiekiu druskos, ir galėsite lengviau apsispręsti, kokių bulvių traškučiams skirtumėte geriausią įvertinimą.

Itin traškūs užkandžiai ekstremalių skonių mėgėjamsUžkandis CHIPOYS (LEMON CHILE) yra vienas iš tų užkandžių, kuris tikrai gali „nurauti“ stogą savo aštrumu. Vis dėlto šio užkandžio skonis labai vilioja ir savotiškai žvalina (už tai galime būti dėkingi aitriajai paprikai). Šiuos traškučius, kad ir kaip tai būtų keista, labai mėgsta vaikai, tačiau norėtųsi įspėti, kad šis skanėstas yra labiau skirtas suaugusiems asmenims, nes gali neigiamai paveikti mažamečių aktyvumą bei gebėjimą sutelkti dėmesį. Daugiau įvairiausių skanėstų rasite, sekdami šią nuorodą: https://candypop.lt/k/uzkandziai/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *