Traškučiai – traškus užkandis įvairiems skoniams

Traškučiai Candy POP parduotuvėje yra išskirtiniai. Šį faktą vienareikšmiškai gali patvirtinti visi, kurie jau turėjo galimybę pasimėgauti šiais traškiais delikatesais. Traškučių asortimente savo mėgiamiausią traškučių skonį lengvai ras kiekvienas, t. y., tiek tas, kuris mėgsta „ramesnio“ skonio traškučius, tiek tas, kuris neįsivaizduoja gyvenimo be ekstremaliai aštrių skonių.

Kukurūzų miltų traškučiai su aštriausiu pasaulyje pipiru

Carolina Reaper – tai aštriausias pasaulyje pipiras, kuris traškučiams suteikia išskirtinį skonį. Tiesa, maksimalus šio pipiro aštrumas, mėgaujantis traškučiais, yra jaučiamas ne iš karto. Prieš tai, kai pajusite intensyvų traškučių aštrumą, turėsite galimybe pasimėgauti švelniai salstelėjusiu, vaisinio su cinamono bei šokolado poskoniu Carolina Reaper pipiro aromatu. Kalbant apie konkrečius traškučius, norėtųsi išskirti užkandį pavadinimu HERR’S (CAROLINA REAPER). Šie traškučiai yra kepami orkaitėje, panaudojant tikrą sūrį. Be to, juose nėra gliuteno, todėl šiais Candy POP traškučiais gali mėgautis net ir tie, kurie netoleruoja šio baltymo. HERR’S (CAROLINA REAPER) traškučiais gali mėgautis įvairaus amžiaus žmonės, tačiau yra būtina pažymėti, kad didesnis jų kiekis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą bei dėmesio sutelkimą.

Tortilijų traškučiai

Meksikietiškoms tortilijoms žmonės neatsispiria visame pasaulyje. Tas pats pasakytina ir apie tortilijų traškučius. Tortilijų užkandis, žinomas pavadinimu TAKIS, iš tiesų yra susuktų tortilijų traškučiai. Šie užkandžiai būna įvairių skonių, todėl tikrai rasite tuos, kuriuos vos paragavę, pamėgsite. Šiuo metu vienas populiariausių pasirinkimų pasaulyje yra garsieji TAKIS FUEGO traškučiai, paskaninti laimu bei čili pipirais. Šie TAKIS traškučiai, be kitą ko, taip pat garsėja ir kaip vieni aštriausių šiuo metu pasaulyje egzistuojančių traškučių.

Jūros dumblių traškučiai

Jūros dumblių traškučiai yra vienas populiariausių pasirinkimų vegetarams. Traškučiai, kurių sudėtyje nėra palmių aliejaus, yra augalinės kilmės. Be to jie yra puikus skaidulų šaltinis. Jeigu dar neragavote jūros dumblių traškučių, patartina pradėti nuo traškučių MITSUBA. Norintiems aštresnio skonio, derėtų rinktis MITSUBA jūros dumblių traškučius su jalapenais arba paprikomis. Jeigu nesate aštrių užkandžių mėgėjas, tada Jums puikiai tiks MITSUBA jūros dumblių traškučiai gardinti jūros druska.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *