Papildai moterims – padės jaustis dar geriau!

Papildai miegui gerinti

Šiais laikais kiekviena moteris stengiasi bent šiek tiek rūpintis savo sveikata. Deja, tačiau net ir subalansuota mityba bei pakankamas daržovių ar vaisių vartojimas negarantuoja, kad žmogaus organizmas pasisavins visas riekiamas medžiagas, todėl neretai maisto papildai tampa vienas iš būtinų elementų jų gauti ir stabiliai sveikatai palaikyti.

Papildai miegui gerinti

Niekas net neabejoja, kad pirmaisiais mėnesiais po gimdymo sulaukti ramių naktų yra stebuklingas. Dažniausiai kūdikiai naktimis keliasi, prašo valgyti, skundžiasi pilvo diegliukais ar tiesiog reikalauja meilės. Po tokių naktų, net ir kūdikiui miegant ramiai, mamai gali būti sunku miegoti ar užmigti, miegas pasidaro nebe toks geras. Tokiu atveju papildai miegui gerinti gali būti išsigelbėjimas. Žinoma, ar papildai miegui gerinti mamai yra tinkami, būtina pasitarti su savo gydytoju, nes kartais jie netinkami žindančioms mamos ar tiesiog turinčioms kažkokių negalavimų.

L-karnitino papildai

Mamos, kurios pagimdo, neretai jaučiasi nejaukiai dėl priaugto svorio. Nors tas svorio pokytis yra normalus dalykas, tačiau nereta stengiasi kuo greičiau grįžti į sportą ir normalios mitybos režimą. Būtent norinčios greitesnių rezultatų lieknėjant gali rinktis L-karnitino papildus. L-karnitinas vartojamas mažinant svorį, norint turėti daugiau energijos ir greičiau užsiauginti raumenų. Vartodami šį maisto papildą kontroliuokite savo mitybą – stenkitės suvalgyti kuo mažiau angliavandenių ir daugiau baltymų. Baltymų galite gauti iš mėsos, žuvies, kiaušinių ar pieno produktų, taip pat vartodamos baltyminius kokteilius.

Baltyminiai kokteiliai

Baltyminiai kokteiliai yra tikras dinamitas tuo atveju, jeigu vargina raumenų skausmas, jeigu sportuodama greitai išeikvojate visas jėgas, apskritai trūksta energijos sportui ir greitesnio atsistatymo po treniruotės. Baltyminiai kokteiliai yra sudaryti iš baltymų miltelių, jie maišomi su vandeniu arba pienu ir geriami iškart po treniruotės. Juos išgėrus raumenys atsistato greičiau, todėl nesijaučia tokio didelio nuovargio.

Papildai moterims padės jaustis dar geriau tiek dieną, tiek naktį, padės siekti norimų rezultatų ir mėgautis ramia motinyste. Visgi, prieš vartodamos bet kokius papildus būtinai pasikonsultuokite su specialistais, ar apskritai juos galima vartoti ir kada geriausia tai daryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *