Kokį maistą imti į kelionę keliaujant su šuniu?

Jei artėja ilgesnė ar trumpesnė išvyka, greičiausiai svarstote, ar imti drauge augintinį. Jei nuspręsite keturkojį bičiulį pasiimti kartu, reikės apsvarstyti tam tikrus jo kelionės aspektus. Vienas iš svarbiausių – ėdalas. Kokį maistą šuniui imti į kelionę?

Sausas ėdalas kelionėje

Daugelis sutiks, jog patogiausias keliaujant bus sausas maistas. Šiame kontekste jis turi ypač daug privalumų. Pirmiausia, toks maistas nekelia rūpesčių dėl sandėliavimo – jis gali būti maišelyje ar subertas į dėžutę, paprastai uždarytas ar užrištas, jam nereikia specialios temperatūros ir pan. Svarbu tik tai, kad sausas maistas būtų laikomas ne drėgnoje erdvėje. Negana to, pabiręs toks ėdalas neišteps automobilio salono, o geriausia, kad jo galiojimo laikas yra labai ilgas, tad nereikės baimintis, kad kelionėje šuniuko maistas suges.

Konservai kelionėje

Kita alternatyva keliaujant – šlapias maistas šunims. https://evet.lt/category/maistas-sunims?maisto-rusis2=konservai keturkojų tikrai labai mėgiami, tad augintinis džiaugsis gavęs tokio skanėsto. Visgi atkreipkite dėmesį į tai, kad atidarius konservus juos reikia suvartoti gana greitai, be to, atidarytai pakuotei reikalingos tam tikros laikymo sąlygos (šaldytuvas). Bet jei norite į kelionę imti būtent konservus, tikslinga įsigyti supakuotus mažesniais kiekiais – tiek, kiek šuo suvalgo vienu kartu, kad nereikėtų sukti galvos dėl ėdalo laikymo. Visgi maitinimas vien šlapiu maistu atsieis daugiau nei sausas pašaras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *