L-karnitinas – sveikatos ir grožio šaltinis

l karnitinas kaina

L-karnitinas yra medžiaga, kuri XX amžiuje buvo atrasta mokslininkų Gulevich ir Krimberg. Nors jis žinomas jau gana seniai, tačiau praėjo nemažai laiko ir tuo pačiu reikėjo atlikti nemažai tyrimų, kol galiausiai medžiaga buvo pradėta naudoti maisto papilduose.

Šiuo metu L-karnitinas kaina – vis labiau krenta, tad jį įsigyti gali visi, kurie nori aprūpinti organizmą reikalingos medžiagomis, juolab, užsitikrina, kad sportas bus našus.

L-karnitinas dažniausiai dedamas į papildus ir taip net ir maži jo kiekiai gali turėti didelę įtaką žmogui. Ką mes apie jį žinome?

 • Tai yra natūralus komponentas, kuris yra žmogaus raumenyse.
 • Jo galima rasti maiste, tačiau kiekiai – ypač maži. Didžiausi – riešutai, daržovės ir vaisiai. Tačiau sportininkams, kurie siekia rezultatų, tokie kiekiai yra ženkliai per maži.
 • Ar L-karnitinas yra būtina medžiaga, ar ją renkasi tik sportininkai, kurie siekia didesnių rezultatų? Šis vitaminas yra būtinas žmogaus organizmui, kadangi be jo – veikla sutriktų. Taigi, reikalingas ne tik sportininkams, tačiau visiems žmonėms.
 • Jis yra reikalingas ir dėl metabolizmo, ir dėl riebalų deginimo.
 • Taip pat jis padeda apsaugoti žmogaus imuninę sistemą.
 • Taip pat ši medžiaga labai naudinga asmenims, kurie dažnai stresuoja. Tai reiškia, kad tai patiriamas fizinis arba psichologinis stresas – reikia daugiau šio medžiagomis, kuri gali padėti organizmui su juo susitvarkyti.
 • Taip pat ši medžiaga yra labai reikalinga moterims, kurios yra nėščios arba žindo. Joms siūloma vartoti didesnius kiekius.

Akivaizdu, kad tai vitaminas reikalingas visiems, tad tikrai ne tik sportininkai turėtų jį įtraukti į savo kasdienybę mitybą. Tiesa, sportininkams dažniausiai reikalingi kur kas didesni kiekiai, tad šiuo atveju aktyviai gyvenantys turėtų tartis su specialistais, kurie jais prekiauja.

L-karnitinas, kai jo trūksta, pasireiškia per tam tikrus simptomus.

 1. Pirmiausia žmogus pradeda jaustis silpnai.
 2. Pradeda skaudėti raumenis.
 3. Imuninė sistema būna silpna.
 4. Taip pat žmogus greitai pavargsta po fizinės veiklos.
 5. Dažnai atsiranda ir širdies problemos.
 6. Vaikai auga lėčiau.
 7. Vyrų spermos kokybė tampa blogesnė.
 8. Gali atsirasti kepenų ligos.
 9. Ir kitos problemos.

Nelaukite, kol pradėsite blogai jaustis. Aprūpinkite savo organizmą reikalingomis medžiagomis jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *