Kodėl verta įsigyti rankšluostį-turbaną plaukams?

Nereikia nė sakyti, kad dauguma moterų nėra patenkintos savo plaukų būkle ir skiria didžiulį dėmesį savo plaukų priežiūros rutinai.

Tikėtina, kad esate viena iš šių moterų ir ieškote būdų, kaip pagerinti savo plaukų būklę, kad galėtumėte labiau pasitikėti savimi. O kas, jei pasakytume, kad tai pasiekiama, naudojant plaukų rankšluostį, kitaip žinomą kaip turbanas?

Kas yra turbanas?

Moterys dažnai savo plaukų priežiūros rutinoje nepastebi paskutinio svarbaus dalyko: rankšluosčio. Nors plaukų džiovinimas gali atrodyti kaip savaime suprantamas dalykas, standartinis medvilninis arba kilpinio audinio rankšluostis iš tikrųjų yra per sunkus ir šiurkštus Jūsų plaukams. Tai sukelia per daug trinties šlapiems plaukams ir galiausiai sukelia plaukų galiukų lūžinėjimo ir trapumo problemas. Kita vertus, plaukų apdangalas – turbanas – yra specialiai sukurtas taip, kad būtų švelnus plaukams ir sutrumpintų plaukų džiūvimo laiką.

Kokie turbano teikiami privalumai?

Žemiau pateiksime keletą privalumų, kuriuos teikia specialus galvos rankšluostis moterims.

  • Turbanas yra sukurtas specialiai plaukams nusausinti, todėl galite tikėtis, kad jis bus tinkamo dydžio ir nebereiks vargti su milžiniškais vonios rankšluosčiais.
  • Plaukų turbanai yra sukurti specialiai, atsižvelgiant į plaukų apvyniojimo techniką, todėl juo galite pasitikėti, nes plaukai saugiai laikysis ant galvos ir nereiks rankšluosčio taisyti vėl ir vėl.
  • Plaukų turbaniniai rankšluosčiai yra pagaminti iš mikropluošto, kuris yra nuostabus Jūsų plaukams. Bet ką tai konkrečiai reiškia? Mikropluoštas padeda geriau ir greičiau sugerti vandenį, todėl plaukų džiūvimo laikas sutrumpėja. Be to, kai džiovinate plaukus įprastu dušo rankšluosčiu, galite juos pažeisti. Taip yra dėl trinties, atsirandančios sausinant šlapius plaukus. Naudodami plaukų turbano rankšluostį pašalinsite tą trintį.
  • Kaip minėjome anksčiau, plaukų turbaniniai rankšluosčiai puikiai sugeria vandenį. Tai reiškia, kad Jums nereikės tiek ilgai laukti, kol plaukai išdžius.
  • Jei esate įpratusios praustis vakare, tikėtina, kad anksčiau ėjote į lovą šlapia galva, todėl pagalvės sušlapdavo. Bet su turbanu Jūsų pagalvės išliks sausos, nes galite eiti miegoti su drėgnais, tačiau į turbaną susuktai, plaukais, todėl pagalvės išliks sausos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *