Kada anksčiausiai yra matomas nėštumas?

Kada anksčiausiai yra matomas nėštumas?

Nesunku pastebėti, kad būtent nėštumas yra labai ypatingas laikotarpis moters bei jos artimųjų gyvenimuose. Taip pat svarbu pasakyti, kad kalbant apie nėštumą, yra labai svarbu žinoti tam tikrus dalykus bei atsakymus į įvairius klausimus. Pavyzdžiui, vienas aktualių klausimų skamba taip – kada anksčiausiai matomas nėštumas?

Taigi, atsakant į šį klausimą, svarbu pasakyti, kad echoskopiškai nėštumą yra matomas jau nuo 5 savaitės, kai kurias atvejais – šiek tiek vėliau, nuo 7 savaitės. Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu akcentuoti, kad yra ne vienas požymis, pagal kurį moteris gali įtarti, kad laukiasi. Tai – nuovargis, nuotaikų kaita, krūtų jautrumas, pykinimas, dingusios menstruacijos. Pastebėjus šiuos požymius, reikėtų kuo skubiau atlikti nėštumo testą, o gavus teigiamą rezultatą, užsiregistruoti pas gydytoją. 

Na, ir, žinoma, taip pat būtų galima priminti ne vieną dalyką, kurio turėtų paisyti moteris, kuri sužino, jog laukiasi. Vienas tokių yra patogi avalynė: verta akcentuoti, kad itin didelė dalis nėščių moterų patiria sunkumų dėl tinstančių kojų. Taigi, bent jau kuriam laikui reikėtų atsisakyti aukštakulnių bei įsigyti kuo daugiau sportinių batelių, o taip pat – batelių, itin žemais kulniukais. Tačiau ir tai – dar ne viskas: dar tą pačią dieną, kai sužinojote, jog esate nėščia, tą pačią dieną turite atsisakyti alkoholinių gėrimų bei tabako gaminių. Taip pat verta apriboti ir kavos vartojimą, atsisakyti energetinių gėrimų ir kitų produktų, kurie nėra galimi nėščiosioms. Į mitybos racioną įtraukite kuo daugiau produktų, kurie turi daug baltymų – puikiai tiks varškė, varškės sūris, graikiškas jogurtas ir t.t. Bet ir tai – dar ne viskas: taip pat reikia skirti kuo daugiau laiko ramiam poilsiui, o ypač miegui. Na, o dar daugiau vertingų patarimų rasite https://bukimegrazus.lt/category/mamai-ir-vaikui/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *