Vaginaliniai kamuoliukai. Ką reikėtų apie juos žinoti ir kodėl jie yra naudingi ne tik malonumui?

Išgirdę žodžius „vaginaliniai kamuoliukai“ dažniausiai į galvą mums ateina mintis, kad tai yra sekso žaisliukai. Tiesa, kad juos galima taip įvardinti, tačiau jie yra viena iš priemonių, kurią galima panaudoti ir kaip sveikatos priemonę – padeda sustiprinti dubens dugno raumenis. Būtent įsigiję vaginalius kamuoliukus „nušausite du zuikius vienu metu“. 

Kokią naudą sveikatai atneša vaginaliai kamuoliukai?

Vaginaliai kamuoliukai (dar kitaip vadinami kėgelio rutuliukai) yra vienas iš puikių įrankių, norint stiprinti dubens dugno raumenis. Šių apatinių raumenų stiprinimas gali padėti išvengti tokių sveikatos problemų, kaip makšties prolapsas ar šlapimo nelaikymas ir pagreitinti pačios makšties atsistatymą po nėštumo. Taip pat vaginaliai kamuoliukai padeda kontroliuoti makšties raumenis, o tai turi įtakos seksualiniam gyvenimui. Būtent ši priemonė suteikia intesyvesnius pojūčius sekso metu, o tai reiškia, kad jūs daug lengviau galėsite pasiekti trokštamą O!

Kaip skirstomi vaginaliai kamuoliukai?

Renkantis vaginalinius kamuoliukus, reikėtų būti atidiems, nes jie būna skirtingų dydžių ir svorių. Dažniausiai vaginaliai kamuoliukai būna trijų dydžių: mažesni, vidutiniai ir didesni. Kartais gali atrodyti, kad mažesni rutuliukai yra skirti tik pradedantiesiems, tačiau neapsigaukite – jie nors ir mažesni, bet gali turėti didesnį svorį!

Vaginaliai kamuoliukai yra gaminami iš plastiko, silikono, stiklo ir metalo. Kamuoliukų viduje būna įdėti svarmenys, kurie lemia, koks bus bendras kamuoliuko svoris. Tai reiškia, kad bendras kamuoliuko svoris priklauso ne nuo to, iš ko jis pagamintas, o kokio svorio svarmuo jo viduje. Pradėkite nuo pačių lengviausių, o bėgant laikui ir supratus, kad turimi kamuoliukai jau yra per lengvi – pasirinkite tuos, kurie turi didesnį svorį. Taip pat nepamirškite pasirūpinti lubrikantu (atkreipkite dėmesį, ar jis yra tinkamas jūsų pasirinktiems vaginaliniams kamuoliukams, pvz.: silikoniniams vaginaliniams kamuoliukams tinka tik vandens pagrindo lubrikantas). Aistra.lt svetainėje galite rasti platų lubrikantų pasirinkimą, o tai reiškia, kad tikrai rasite tai, kas geriausiai pateisins Jūsų lūkesčius! 

Kaip naudotis vaginaliais kamuoliukais?

Visų pirma, jei jau įsigijote vaginalinius kamuoliukus, rekomenduojama juos nuplauti po šiltu vandeniu (galima naudoti ir švelnų muilą). Tuomet kamuoliukus ištepkite lubrikantu. Atsistokite į jums patogią poziciją (galite užkelti vieną koją ant kėdės), suimkite kamuoliuką už jo galo arba specialios rankenėlės ir švelniai jį įstumkite į makštį. Vaginalinius kamuoliukus įtaisykite taip, kad išorėje liktų tik virvutė. Pradedantiesiems siūloma kamuoliukus nešioti po 15 minučių du kartus per dieną ir palaipsniui ilginti jų nešiojimo trukmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *