Kokius papuošalus privalo turėti mėgstanti pasipuošti mergina?

papuosalai

Papuošalai visais laikais turėjo ganėtinai svarbią reikšmę: anksčiau įvairūs aksesuarai pabrėždavo statusą, o šiandien jie padeda susikurti išskirtinį stilių. Papuošalų įvairovė leidžia pasirinkti tokias stiliaus detales, kurios padėtų papildyti drabužių derinius ir suteikti dar daugiau išskirtinumo. Mėgstančios pasipuošti merginos savo papuošalų dėžutėse neretai turi tikrai nemažą aksesuarų „kolekciją“, tačiau dažnai atrodo, kad jų vis tiek negana. Stilistai teigia, kad neretai pakanka turėti vos kelis aksesuarus, kurie padeda susikurti kasdienį ar šventinį stilių, taigi, kokius papuošalus tiesiog privalo turėti kiekviena mėgstanti pasipuošti mergina?

Perlai, perlai, perlai…

Papuošalai su perlais padeda papildyti kiekvieną drabužių derinį, tad tokie aksesuarai praverčia tada, kai puošiamasi įvairiomis ypatingomis progoms. Pasirinkusios vos vieną aksesuarą su perlais (auskarus, apyrankę ar kaklo papuošalą) papildysite bet kokį drabužių derinį: tokie papuošalai tinka ir prie prabangios suknelės, ir prie marškinėlių ar megztukų. Šiuos stiliaus akcentus galite drąsiai rinktis ir svarbioms šventėms, ir dalykiniams susitikimams.

Kaklo papuošalai

Itin platus kaklo aksesuarų pasirinkimas leidžia moterims pasirinkti tokius papuošalus, kurie geriausiai derėtų prie jų individualaus stiliaus. Gana dažnai kaklo papuošalas tampa tarsi talismanu: jo nenusisegama vykstant į darbo pokalbį, dalyvaujant įvairiose konferencijose, ir t.t. Didžiąją dalį kaklo papuošalų galima priderinti kone prie bet kokios aprangos, tačiau renkantis tą vienintelį aksesuarą vertėtų pagalvoti apie tai, kada jį segėsite: kiekvienai dienai puikiai tiks kukli grandinėlė su nedideliu pakabuku, o įvairioms ypatingoms progoms galite drąsiai rinktis masyvesnius papuošalus, kurie jūsų aprangai suteiks dar daugiau išskirtinumo.

Auskarai auskariukai

Auskarai – tai tokia stiliaus detalė, kuri gali būti derinama prie bet kokios aprangos. Kiekvienai dienai galima rinktis gana kuklius, „vinuko“ tipo auskarus, o įvairioms šventėms vertėtų įsigyti puošnesnius kabančius auskarus. „Vinuko“ tipo auskarai gali būti segimi net ir žiemą: jie nekimba prie šaliko ar aukštos megztinio apykaklės, todėl nėra jokios rizikos auskarus pamesti. Ypatingoms progoms rinkitės masyvesnius auskarus: pavyzdžiui, jei formuodamos šukuoseną atidengsite veidą ir kaklą, itin efektingai atrodys kabantys auskarai.

Apyrankė ar laikrodis?

Jei mėgstate įvairius papuošalus, kurie segimi ant riešo, galite pasvarstyti apie apyrankės ar laikrodžio įsigijimą. Anksčiau laikrodžiai buvo vieni svarbiausių aksesuarų, tačiau šiandien jie jau praradę savo funkcionalumą: jei norime sužinoti, kiek dabar valandų, dažniausiai pasižiūrime į telefono ekraną. Būtent todėl renkantis riešo aksesuarus kur kas palankiau pagalvoti apie apyrankes, kurių gausa tikrai leis išsirinkti labiausiai patinkančias. Galite pasvarstyti apie apyrankes iš karoliukų, odines apyrankes, ir t.t. Tinkamai pasirinkti aksesuarai tikrai padės papildyti drabužių derinius, todėl jūs visada jausitės ypatingai! Šiandien gana populiaru rinktis porų apyrankes, aksesuarus, skirtus tam tikrų Zodiako ženklų atstovams, ir t.t.

Papuošalus galite susikurti pačios

Ieškote išskirtinių aksesuarų? Gera žinia yra tai, kad šiandien yra suteikiama galimybė susikurti individualius papuošalus: galima užsisakyti pakabukus su pasirinktu tekstu, apyrankes su pageidaujamu užrašu, ir t.t. Cinamonn.lt papuošalai merginoms tikrai nustebins itin dideliu aksesuarų pasirinkimu, todėl kiekviena dailiosios lyties atstovė turės galimybę rasti labiausiai patinkančius stiliaus akcentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *