Kaip rūpinantis kitais nepamiršti ir savęs?

Galbūt rūpintis savimi šiais laikais nėra vienas iš prioritetų, tačiau turėtų būti atvirkščiai. Nuo to priklauso ne tik jūsų bendra savijauta, bet ir požiūris į tam tikrus dalykus, emocinė sveikata, o dėl to ir santykiai su aplinkiniais. Darbas, studijos, antra pusė, šeima… Pareigos ir nesibaigiančios atsakomybės, kurios atima jūsų brangų laiką ir kurios dažnai ,,nuveja” poreikį rūpintis savimi. Tačiau taip neturėtų būti. O ir būdų, kaip savimi pasirūpinti ar save palepinti, yra šimtai, todėl tikrai galite ką nors pritaikyti ir sau. Rami kavos pertraukėlė su mėgstamu žurnalu, apsilankymas parodoje ar prabangus kūno losjonas, išlipus iš karštos vonios – yra tūkstančiai būdų save palepinti ir skirti laiko sau.

Skirkite laiko pasirūpinti savimi

Rūpinkitės savimi ir tokiu būdu palaikykite puikią savo psichinę, fizinę ir dvasinę sveikatą. Kalbame ne apie didelių pinigų išleidimą, o labiau apie savo kasdienius įpročius ir veiksmus, kurie padeda jaustis geriau. Tai rami kavos pertraukėlė, kaukė veidui, geras filmas ar skanus desertas, o gal karšta vonia ar įtraukianti knyga.

Toliau pateiksime keletą pasiūlymų, kaip galėtumėte save palepinti. Užsiimti mėgstama veikla yra tarsi išgerti laimės piliulę: mažas malonumas jūsų kūnui ir sielai. Galbūt kai kurių veiklų teigiamas poveikis neišliks ilgai, bet jo pakaks, kad pasikrautumėte energijos ir priimtumėte tolesnius dienos ar net savaitės iššūkius.

Paklauskite savęs, kaip jaučiatės

Kaip pradėti rūpintis savimi, jei neanalizuojate savęs? Būtina suprasti savo emocinį lygį, kad žinotumėte, kaip jaučiatės ir ką galite dėl to padaryti patys.

Lygiai taip pat, kaip klausiate aplinkinių, kaip jiems sekasi, darykite tą patį su savimi. Sėskite ir būkite sąžininga. Tai pirmas žingsnis norint pradėti rūpintis savimi. Tik žinodamos, kaip jaučiatės, galite pradėti veikti.

Padovanokite sau akimirką – savimasažas

Savimasažas – puiki alternatyva profesionalų atliekamam masažui. Pastarųjų paslaugas taip pat verta karts nuo karto pasidovanoti. Tačiau pradėkite rūpintis savimi mažais žingsneliais – nuo savimasažo.

Internete yra šimtai vaizdo įrašų, kaip masažuoti įvairias kūno dalis, kad sumažintumėte nedidelę įtampą, susikaupusią per visą dieną. Kita vertus, jei turite traumą, turėtumėte kreiptis į specialistą. Tačiau jei reikia išlaisvinti įtampą ir atsipalaiduoti, savimasažas yra puiki išeitis.

Taip pat galite įsigyti įvairių prietaisų, kurie jums pagelbės, leis jums jaustis dar geriau. Rinkoje galite rasti įvairių variantų – nuo ​​elektroninių prietaisų, skirtų nugaros ar pėdų masažui, iki paprastų įrankių, tokių kaip kamuoliukai, voleliai ar kiti dalykėliai, kuriais galite patobulinti savo masažą.

Pasilepinkite karšta vonia

Skubėjimas ir nuolatinis laiko trūkumas verčia kasdienes grožio procedūras atlikti praktiškai skriejant. Tačiau tai turėtumėte pakeisti. Labai svarbu skirti sau kokybiško laiko po sunkios darbo dienos, o tai geriausia padaryti vonios kambaryje, kuriame moterys labiausiai mėgsta lepintis kosmetika, veido ir kūno priežiūros priemonėmis, karšta vonia ir pan. Tiesą sakant, reikėtų tai paversti ritualu, leidžiančiu savo kūnui atsipalaiduoti po dienos streso.
Pripildykite vonią maloniu kūnui vandeniu, įpilkite vonios druskų ar įmeskite vonios burbulą ir mėgaukitės atpalaiduojančia akimirka su mėgstama muzika, o gal visiškoje tyloje. Pasinaudokite akimirka ir drėkinkite odą ir plaukus bei darykite viską, kas leis jums jaustis gerai. Priemonių savo grožio procedūroms galite rasti čia: https://membershop.lt/c/moterims/kosmetika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *