5 būdai padėsiantys mamoms atsipalaiduoti po įtemptos dienos


Mamos darbas kasdien kelia daug iššūkių, o neretai ir streso. Kartais atrodo, kad privalai padaryti viską, nors iš tikrųjų jūsų kūnui ir protui reikia tik pertraukos, kad jaustumėtės gerai. Su šiomis keliomis atsipalaidavimo idėjomis atsigaus jūsų kūnas ir siela.

1. Paimkite į rankas seniai norimą perskaityti knygą

Lažinamės, kad kiekviena mama turi kur nors pasidėjusi knygą, kurią vis nori perskaityti, bet yra perskaičius vos kelis puslapius ir niekaip negali pabaigti. Bet skirkite laiko ir savo pomėgiams bei poreikiams ir prieš miegą perskaitykite bent kelis knygos skyrius arba iki kol miegas suims. Pamatysite, kad ir miegas geresnis, skyrus laiko sau, o ir jausmas kitą dieną bus kur kas puikesnis.

2. Išeikite pasivaikščioti gryname ore

Kai būna gražus oras, dar vienas būdas mamai atsipalaiduoti – pasivaikščioti gryname ore. Pasivaikščiojimas gryname ore yra puikus būdas išvalyti mintis ir pereiti į atsipalaidavimo režimą. Vaikščiojimas puikiai tinka jūsų kūnui, o tyrimai parodė, kad žmonės, kurie reguliariai leidžia laiką lauke, yra laimingesni ir labiau gebantys susikoncentruoti.

3. Peržiūrėkite seniai norimą pamatyti filmą

Jei yra filmas, kuris jums patinka ir kuris priverčia atsipalaiduoti, tada pirmyn. Gulėti atsipalaidavus ir žiūrėti filmą – puikus būdas atsipalaiduoti. Tai taip pat puiki proga pasimėgauti visais mėgstamais užkandžiais, kurių nenorite dalytis su vaikais. Arba raskite kelias laisvas valandas vakare ir išeikite viena ar su drauge į kiną.

4. Palepinkite savo kūną

Jei norite efektyviai atsipalaiduoti, t. y., vienu metu nuraminti ir kūną, ir protą, turkiška pirtis kaip tik jums. Tai nepakartojama patirties pavargusiam kūnui ir išsekusiam protui. Pabūkite viena su savimi ir savo mintimis. Nes mamos to vertos.

5. Skaniai pavalgykite

Kartais eilinės dienos maratono metu mamos pamiršta pavalgyti ir jų kūnas kraustosi iš proto, negaudamas tinkamos mitybos teikiamų privalumų. Valgykite skaniai ir stebėkite cukraus kiekį kraujyje! Atsipalaiduoti yra daug lengviau, kai nesate alkana ir maitinatės tinkamais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *