Kuo maitinti vaiką kelionėje?

maistas vaikams

Planuojate atostogas su vaikais? Tuomet pirmas ir svarbiausias dalykas apie kurį turite pagalvoti, tai kuo maitinsite savo atžalas visos kelionės metu. Nesvarbu, ar keliausite automobiliu ar lėktuvu, maistu pasirūpinti verta iš anksto.

Keliaujant automobiliu

Kalbant apie keliones automobiliu ar autobusu, rekomenduojama nepermaitinti savo vaikų. Visgi, nuolatinis kratymas gali sukelti nemalonius pojūčius ar netgi pykinimą. Taigi, geriau pavalgyti mažiau, bet jaustis sveikiau visos kelionės metu. Na, o jeigu vaikai išalks, šalia turėkite užkandukų. Morkyčių, krekerių ar kitų sveikų maisto užkandžių.

Pusryčiams

Visų pirma, jeigu turite galimybę keliaujant kartu su savimi pasiimti nešiojamą keraminę kepsninę, taip ir padarykite. Visada galite paimti varškės, sūrelių, jogurto ar kitų panašių produktų, kurie puikiai tiks pusryčiams, tačiau pripažinkime, kad šiltas maistas yra geriau. Taigi, jeigu turėsite gaminti šviežią, šiltą maistą, tada pusryčiams puikiai tik avižinė, ryžių ar grikių košė. Taip pat, omletas, varškėčiai ir panašiai. Na, o geriausias variantas – vaisių, daržovių kokteiliai.

Pietums

Greičiausiai kelionės metu nesinorės daug laiko skirti pietų gaminimui. Taigi, rinkitės lengvai ir greitai pagaminamą maistą. Jeigu turėsite kepsninę, į ją įdėkite daržovių ir patroškinkite su vaiko mėgstamais ingridiantais. Jeigu keliausite be kepsninės, rinkitės produktus, kurie ne taip greitai genda. Venkite žuvies ar mėsos gaminių. Geriau daugiau daržovių ir vaisių. Agurkai, ridikėliai, paprikos, morkos… tiks viskas, ką mėgsta jūsų vaikas! Keraminių kepsninių kelionėms pavyzdys: https://www.kepsnines.lt/

Vakarienei

Kelionėje neapkraukite vaiko skrandžio didelio maisto kiekiu. Vakarienei puikiai tiks salotos, avižiniai dribsniai ar riešutai.

Keliaujant lėktuvu

Jeigu jūsų laukia kelionė į kitą užsienio šalį lėktuvu, pasirūpinkite užkandžiais skrydžio maistu. Kelionės metu, stenkitės maistą gaminti patys. Kodėl? Ne visada galime žinoti kokį maistą pateiks restoranas ar baras. Na, o nėra nieko blogiau nei maistu apsinuodijęs vaikas kelionės metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *