Kam reikalingos automobilių sėdynių apsaugos ir kuo jos skiriasi?

Mažieji gali pridaryti didelių netvarkų ne tik namuose, bet ir automobiliuose. Ant galinės mašinos sėdynės pritvirtinta automobilinė vaiko kėdutė yra saugesnis variantas, nei tvirtinama ant priekinės automobilio sėdynės, tačiau tokiu būdu priekinės automobilio sėdynės galinė pusė tikrai gali būti sugadinta vaikų kojų ,,pagalba”. Ką daryti su mažų pėdučių paliktais nešvarumais?

Yra keletas sėdynės uždengimo variantų, pradedant namų apyvokos daiktais ir baigiant specialių sėdynių apsaugų įsigijimu. Jei turite vaikų, automobilio priekinių sėdynių nugarinės dalies apsaugos tikrai Jums pravers. Jei nenorite kas kartą po kelionės su vaikais (ypatingai drėgnaisiais metų laikais, kuomet vaikų batai toli gražu nėra švariausi) valyti sėdynių, turėtumėte įsigyti apsaugas sėdynėms ir tokiu būdu palengvinti sau kasdienybę.

Kam reikalinga sėdynių apsauga?

Kai kūdikiai dar maži, nešvarūs batai nėra problema. Tačiau kūdikiui augant ir tampant judresniam, kūdikio batų nuėmimas yra veiksmingas būdas užtikrinti, kad sėdynės išliktų švarios. Bet kiekvieną kartą batus uždėti ir juos nuimti reikia laiko, ypač jei turite kelis gale sėdinčius mažylius, tačiau sėdynės išliks švarios.

Kai kurie tėvai gali nuspręsti palikti batus ant kojų ir reguliariai valyti transporto priemonę, tačiau toli gražu ne visi nori gaišti laiką, dažnai valant automobilio saloną, kai galima tiesiog pasilengvinti sau gyvenimą ir įsigyti sėdynių apsaugas.

Rinkoje rasite įvairių sėdynių apsaugų, kurios viena už kitą yra funkcionalesnės: nuo paprasto sėdynės apdangalo iki patogių apsaugų su prisiūtomis kišenėlėmis įvairiems daiktams (vaiko ir nebūtinai) laikyti.

Kuo apsaugos skiriasi?

Dažniausiai priekinių automobilio sėdynių apsaugos skiriasi:

  • sudėtimis, iš ko jos pagamintos, ar tai skaidrios perregimos apsaugos, ar medžiaginės, pagamintos iš peršlampančio audinio ar vandeniui bei drėgmei atsparaus;
  • įvaizdžiu, t. y., forma, spalva;
  • tvirtinimo būdais, kurie gali būti su raišteliais, užtrauktukais, sagomis ar lipniomis juostelėmis;
  • papildomais patogumais, tokiais kaip įvairių dydžių kišenėlės ir pan.;
  • dydžiu: įvairiose parduotuvėse galite rasti šiuos du pagrindinius dydžius, tai 45 x 65 cm arba 68 x 50 cm išmatavimai

Investuokite į automobilių sėdynių apsaugas ir pamatysite, kaip palengvės Jūsų buitis, kuomet nereiks kas kartą, pasivažinėjus su vaikais, valyti automobilio salono.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *