Puiki išeitis švarai palaikyti

SpeedQueen plovykla

Didelių gabaritų skalbinių skalbimas ir džiovinimas namų sąlygomis visada buvo iššūkis šeimoms, bet nelabai buvo alternatyvų šio klausimo sprendimui. Nebent skalbti vonioje, o džiovinti lauke. Vėliau atsirado cheminės valyklos ir įprastinės skalbyklos, kur galima buvo atiduoti savo didelius skalbinius tvarkymui. Tiek cheminėse valyklose, tiek įprastinėse skalbylkose didelių gabaritų skalbinių tvarkymas užtrukdavo iki savaitės ar ilgiau, o cheminėse valyklose gauti švarų daiktą dar ir kainuodavo panašiai tiek, kad už sumokėtus per kelis valymo kartus pinigus galima buvo nusipirkti naują daiktą.

Dabar rūpestingoms mamytėms yra labai patraukli alternatyva didelių gabaritų skalbinių (dvigulių čiužinių užvalkalų, didelių žaislų, dvigulių antklodžių, pagalvių, miegmaišių ir pan.) skalbimui ir džiovinimui. Tai „Speed Queen“ savitarnos skalbyklos, kurių šiuo metu Vilniuje yra keturios. Šiose skalbyklose jūs lengvai ir greitai išskalbsite, o kas dar patraukliau – greitai išsidžiovinsite didelius daiktus.

Pavyzdžiui, jeigu jums reikia greitai išskalbti ir išdžiovinti dvigulio čiužinio užvalkalą, kad jį švarų galima būtų naudoti tą pačią dieną, „Speed Queen“ skalbyklose tai užtruks tik apie 1-1,2 val. Paties džiovinimo trukmė – tik 20-30 min., kas, ko gero, neįmanoma niekur kitur. Tai puiki išeitis mamoms, besirūpinančioms savo atžalomis bei taupančioms savo brangų laiką. Per tokį trumpą laiką jūs nebent spėsit išgerti kavos ar apsilankyti maisto parduotuvėje, o ir draugiją palaikantiems vaikams laikas neprailgs.

Didelių skalbinių džiovinimas ypač aktualus žiemą, bet greitai turėti švarų ir sausą čiužinio užvalkalą svarbu bet kuriuo metų laiku.


Daugiau info tinklapyje https://www.savitarnosskalbyklos.lt/skalbyklos-vilniuje bei tel. +370 672 55215, +370 609 98168

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *