Kampų apsaugos nuo vaikų: kokias rinktis?

Ne paslaptis, kad mažus vaikus auginantys tėvai, susiduria su pačiais įvairiausiais iššūkiais. Na, o pasakymas apie tai, kad namai yra saugiausia vieta, rodos, nustoja galioti juk būtent namuose mažųjų laukia tiek daug pavojų. Vienas iš jų yra ir įvairių baldų kampai. Taigi, ką daryti, kad mažieji išvengtų traumų? Žinoma, jūs negalite atsisakyti visų baldų, kurie turi aštrius kampus, tad būtinos kitokios išeitys, pavyzdžiui, kampų apsaugos nuo vaikų. Taigi, kokias rinktis?

Įvertinkite dydį

Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį turite įvertinti, rinkdamiesi kampų apsaugas, yra jų dydis. Ne paslaptis, kad jūsų namuose esantys baldai yra skirtingų dydžių ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl gali būti reikalingos skirtingų dydžių apsaugos kampams.

Kiek vienetų yra pakuotėje?

Rinkdamiesi nepamirškite įvertinti ir dar vieno dalyko – kiek vienetų yra pakuotėje Kaip žinia, kiekviename kambaryje rasime tikrai ne vieną baldą, o kiekvienas jų turės bent po kelis kampus, kuriuos būtina apsaugoti. Taigi, labai tikėtina, kad norint namų aplinką paversti nors truputį saugesne, reikės tikrai ne vienos dešimties apsaugų. Taigi, dar vienas dalykas, kurį turite padaryti prieš rinkdamiesi, tai – paskaičiuoti, kiek apytiksliai apsaugų jums reikia ir atsižvelgti, kiek vienetų yra pakuotėje.

Ar apsaugą paprasta pritvirtinti be papildomų įrankių?

Taip pat renkantis vertėtų įvertinti ir dar vieną dalyką: ar apsaugą yrą paprasta pritvirtinti be papildomų įrankių? Belieka tik pridurti, kad apsaugos, kurios pritvirtinamos be papildomų įrankių, visada geresnis pasirinkimas, nes jas naudoti paprasčiau, be to, taupomas laikas.

Taigi, atsižvelkite į šiuos akcentus rinkdamiesi apsaugas kampams. Na, o dar daugiau vertingų įžvalgų, kaip sukurti saugią ir patogią, erdvę, rasite, jei užsuksite į https://statau24.lt/category/interjeras-baldai/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *