Kaip atpratinti vaiką nuo telefono?

Tiek specialistai vis garsiau ir garsiau, tiek dauguma tėvelių, kalba apie svarbų reiškinį, kurį dėl tam tikrų priežasčių, galima įvardinti ir dar vienu žodžiu – problema. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad daugybė vaikų pernelyg daug laiko praleidžia naudodamiesi išmaniaisiais telefonais ir tai nėra džiuginantis dalykas. Jei šiuo įrenginiu yra naudojamasi per ilgai, gali ištikti akių nuovargis, sausuma, atsirasti irzulys. Dar daugiau, taip pat gali nukentėti ir kitos sritys ir kilti problemų, susijusių su dėmesio koncentracija, susikaupimu, taip pat gali pablogėti ir miego kokybė. Taigi, laukia daug nemalonių pasekmių, todėl tėveliams svarbu – ieškoti atsakymų į klausimą: kaip atpratinti vaiką nuo telefono? Gera žinia bent jau ta, kad egzistuoja tikrai ne vienas būdas, kurį galite rinktis.

Kuo daugiau kūrybinių rinkinių

Jei jūsų namuose nėra nei vieno kūrybinio rinkinio, darote didelę klaidą. Būtent šie rinkiniai ne tik suteiks puikią progą jūsų vaikui atsitraukti nuo telefono ar kitų išmanių įrenginių, bet ir taip pat užtikrins, kad laiką praleisti bus galima ypač naudingai. Ne paslaptis, kad kūrybiniai rinkiniai leidžia vaikui lavinti tam tikra savybes bei įgyti įgūdžių. Be to, galima sužinoti ir daug naujų dalykų.

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai yra dar vienas puikus būdas atitraukti savo vaiką nuo kompiuterio. Šiandien stalo žaidimai sudaro labai didelė įvairovė, taigi, galite tikri, kad rasite tą, kuris tiks labiausiai. Na, ir, žinoma, svarbu akcentuoti, kad, jei į šią veiklą įsitrauks ir tėvai ar seneliai tai stalo žaidimai atneš daug smagių akimirkų visai šeimai.

Pasivaikščiojimai gamtoje

Tai – dar vienas sprendimas, kurį vertėtų rinktis, norint, kad vaikai mažiau laiko praleistų naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais. Na, ir, žinoma, ši veikla – labai naudinga: leis pagerinti fizinę sveikatą. Daugiau idėjų http://www.stop-acta.lt/kategorija/namams/interjeras/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *