Dušo kabinos ir vonios pritaikymas vaikams

Tamsi dušo galvutė

Vieni įsirenginėja savo naujuosius namus kol dar neturi vaikų, kiti kai jau šeimą sudaro daugiau nei du žmonės. Žinoma visada pagalvojame apie funkcionalumą ir stilių, tačiau ar visada pagalvojame apie saugų vonios kambarį vaikams? Kad ir ką turėtumėte: dušo kabiną, vonią ar vonią su sienele / pertvara — svarbu, kad vonios kambarys būtų kuo saugesnis vaikams. Juk vaikų kiekvieną akimirką nesužiūrėsi, vieną akimirką jie čia, o kitą jau žiūrėk vonios kambaryje tyrinėja vandens galimybes, sukinėja kranus. Vonios kambario įrangos yra įvairios, pasirinkimas tikrai platus, gali būti sunku rasti tinkamiausią variantą, taigi reikia galvoti apie tai, kas labiausiai atitinka visų Jūsų šeimos narių poreikius.

Apie ką reiktų pagalvoti įsirengiant vonios kambarį, dušo kabiną ir / arba vonią?

  • Stiklo rūšis — saugiausia — grūdintas stiklas. Jis tvirtas, lengvai nedūžta, o jei ir gautų tokio stiprumo smūgį, kad dūžtų, tai grūdintas stiklas nedūžta į aštrias pavojingas šukes ir nepabyra po visą kambarį kaip įprastas stiklas. Grūdintas stiklas naudojamas ir kaip automobilio langai. Ko gero, esate matę skilusį automobilio stiklą po avarijos? Žinoma, stiklas yra stiklas, jo šukėmis galima susižeisti, tačiau grūdintas stiklas yra kur kas saugesnis nei negrūdintas stiklas. Grūdintas stiklas užtikrina ingaamžiškumą ir jeigu stipriau atsiremsite į stiklą arba vaikas į jį trenks su plastmasiniu žaisiu –  nieko nenutiks. Nebus nė įbrėžimų.
  •  Stiklo spalva. Jei turite mažų vaikų, kurie laisvai ropinėja ir bėgioja po namus, ko gero praverstų ne skaidrus, o raštuotas ar matinis stiklas duše. Kad mažieji lakstydami aiškiai matytų prieš juos atsirandančias kliūtis.
  • Guminiai kilimėliai duše ir vonioje, padės išvengti slystelėjimų ir pavojingų situacijų duše ar vonioje.

Kaip tik dabar ketinate įsirenginėti vaikams saugų dušą? Standartinės grūdinto stiklo dušo sienelės internetu parduodamos pardavykla.lt svetainėje, dėl individualių gamybos užsakymų daugiau informacijos rasite čia: https://www.pardavykla.lt/duso-kabinos/duso-sieneles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *