Ar namų ir tėvelių kvapai veikia vaiko sąmonę?

Namų kvapai

Kūdikiai mokosi kiekvieną dieną ir net jeigu atrodo, kad laiką leidžia tik miegodami – tai nėra tiesa, kadangi kiekviena diena jiems yra kupina naujovių bei atradimų. O mažieji, kol dar neturi galimybės informacijos gauti per regą – daugiausia žinių įsisavina per kitus pojūčius, tai yra – klausą, lytėjimą bei uoslę.

Aplinkos kvapai – ugdo

Tikrai taip, kūdikiai puikiai užuodžia, tad namai, tėveliai, augintiniai ir net gėlės veikia vaiko psichiką, formuoja požiūrį apie aplinką, kurioje jis yra. Natūralu, kad tėvelių pareiga pasirūpinti, kad mažasis galėtų mėgautis kuo malonesniais kvapais, kuriuos galite rasti čia: https://garbane.lt/610-aukstos-kokybes-itin-malonus-ir-prabangus-kvapai-namams.

Natūralus kvapas – labiausiai tinka kūdikiui

Pirmiausia vaikai atpažįsta mamą, kuri kiekvieną dieną juos glaudžia prie krūtinės. Natūralu, kad skatinama mamoms vengti kvepalų, kai jos dar maitina vaikus, kadangi mažieji taip pajus tikrąjį mamos aromatą, natūralų kūno kvapą, kuris ir kuria artimą santykį su vaiku. Žinoma, natūralumas nereiškia prakaito kvapo. Jis neturi dirginti, tad sveika namuose palaikyti harmoningus aromatus, kurie dažnai tampa žmogaus kūno dalimi, tačiau nebūna per daug aitrūs kaip kad kvepalai.

Koks aromatas labiausiai tinkamas kūdikiui?

Jeigu norite, kad namuose pavyktų palaikyti harmoningą aromatą, kuris patinka Jūsų vaikučiui – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra namų kvapai su pagaliukais. Jie padeda palaikyti balansą, kadangi kvapo nebus nei per daug, nei per mažai, tad jis bus juntamas, tačiau saikingai. Būtent taip, kaip labiausiai tinka vaikui.

O namams labiausiai siūlome natūralius kvapus, kurie per daug neaitrina. Tai gali būti levandos, ramunėlės, taip pat įvairūs jūros bei miško kvapai, kurie kvepia prabanga. Būtinai rinkitės kuo natūralesnius, kuo geresnės kokybės, kadangi pigūs namų kvepalai dažnai skleidžia sintetiką, kuri surauks nosytę ne tik vaikui, tačiau ir patiems suaugusiems.

Leiskite vaikui uostyti

Svarbu, kad tėveliai per daug netrikdytų vaiko pažinimo per kvapus. Net ir pradaras langas pro kurį namus patenka neįprasti kvapai – geras pasirinkimas, kadangi taip mažasis susipažįsta su savo namais, identifikuoja juos kaip saugią aplinką, kurioje gera būti ir kuri jam yra artima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *