Žaidimai lauke su kamuoliu

Ne paslaptis, kad dauguma specialistų kalba apie tai, kad vaikai turėtų nemažai savo laisvalaikio leisti aktyviai. Taip pat svarbu akcentuoti, kad fizinis aktyvumas yra labai svarbus ne tik fizinei būklei, bet ir tai – emocinei: kai vaikai laiką leidžia aktyviai, tai ne tik lavinama koordinacija bei didinama ištvermė, bet ir taip pat – būna geresnė nuotaika, pagerėja ir miego kokybė. Taigi, suaugusieji tikrai labai rimtai turėtų vertinti tai, kaip laiką leidžia jų vaikai bei pasirūpinti, kad bent jau kelios valandos per dieną būtų leidžiamos ypač aktyviai. Na, o vienas tokių pasirinkimų, yra žaidimai lauke su kamuoliu. Taigi, kokius rinktis?

Kvadratas

Ko gero šito žaidima plačiai pristatinėti nreikia, jei lankėme mokyklą, tai puikiai pažįstame ir šį žaidimą. Na, o didelė dalis mūsų jį žaisti išmokome dar ir iki mokyklos. Belieka tik pasakyti, kad šis žaidimas iš tiesų yra labai naudingas, kadangi lavina koordinacija, didina ištvermę, o taip pat – skatina judrumą, padeda palaikyti tinkamą kūno svorį. Be to, tai yra komandinis žaidimas, o lavinti komandinio darbo įgūdžius irgi labai svarbu kuo ankščiau bus pradėta tai daryti, tuo geriau. Taip pat svarbu akcentuoti, kad tai yra vienas iš tų žaidimų, kuris puikai tinka visai šeima, tad prisijugnti gali ir tėvai, ir seneliai.

Krepšinis

Pats metas paminėti ir dar vieną žaidimą, kuris irgi puikiai tinka, tai – krepšinis. Ir tikrai klysta tie, kurie galvoja, kad tai yra tik berniukų žaidimas – nieko panašaus, jis puikiai tiks ir mergaitėms. Na, o šį žaidimą tikrai verta žaisti, kadangi jis padės pagerinti ne tik fizinė, bet ir emocinę būseną. Daugiau naudingos info galite rasti http://www.4in.lt/laisvalaikis/zaidimai/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *