Vaikų žaidimų idėjos darželyje

Vaikų žaidimų idėjos darželyje

Ne paslaptis, kad vaikai labai mėgsta žaidimus, todėl suaugusiųjų užduotis užtikrinti, kad tų smagių žaidimų niekada ir netrūktų. Taip pat nereikia pamiršti, kad vaikai laiką leidžiasi įvairiose erdvėse ir namai tikrai nėra vienintelė – ypač didelė dalis vaikų lanko darželius. Taigi, kokie žaidimai yra tinkami šioje erdvėje? Turime ne vieną pasiūlymą. 

Žaidimas Atmušk balioną

Ne paslaptis, kad būtent balionai daugeliui vaikų siejasi su žaidimas. Taip, būtent šis elementas žaidimams tikrai gali būti sėkmingai pritaikytas, todėl vienas tokių žaidimų yra tinkamas žaisti ir darželyje. Taigi, kaip žaisti šį žaidimą? Viskas labai paprasta – vaikai sustoja rateliu ir paeiliui gauna po du balionus. Vaikas turi šiuo balionus atmušti, kad nei vienas iš jų nenukristų ant  žemės. Jeigu, bent vienas iš tų nukrenta, vaikas iškrenta iš žaidimo ir balionai perduodami šalia stovinčiam vaikui. Taip žaidimas tęsiasi iki tol, kol lieka tik vienas nugalėtojas.

Šarados

Taip, nesunku pastebėti, kad šarados daugeliui vaikų yra vienas mėgstamiausių žaidimų. Ir nesunku pastebėti, kodėl būtent taip yra – juk šis žaidimas suteikia daug gerų emocijų ir, žinoma, skatina kūrybingumą. Belieka tik pridurti, kad būtent šis žaidimas yra tinkamas žaisti ir darželyje.  

Taigi, kaip  matyti, išvardinti žaidimai yra tinkami žaisti darželyje, todėl, jei norite užtikrinti vaikams smagias pramogas, tikrai pavyks tai padaryti. Beje, šie žaidimai yra patrauklūs dar ir tuo, kad jiems nereikia daug pasiruošimo, taip pat nereikalingi ir brangiai kainuojantys ištekliai. Na, o, pabaigai belieka tik pasakyti, kad vaikai labai mėgsta įvairovę, todėl turėtumėte neapsiriboti vis tais pačiais pasirinkimais. Na, o dar daugiau vertingos informacijos rasite apie vaikų laisvalaikį rasite http://www.idk.lt/kategorija/pramogos-ir-laisvalaikis/zaidimai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *