Vaiko varpos priežiūra: kaip rūpintis berniuko lytiniais organais

vaiko varpos gydymas

Daugelis tėvelių labai daug dėmesio skiria vaiko sveikatai, vaiko savijautai, tačiau tikrindami skirtingus organus pamiršta daugiau dėmesio skirti ir vaiko lytiniams organams, kurių susirgimai kur kas dažnesni nei galėjote pagalvoti. Štai todėl būtina juos tikrinti reguliariai, nes nepamačius pakitimų – problemos vis labiau didėja.

Aptarsime dažniausiai pasitaikančias vaiko varpos ligas, kurios vėliau gali komplikuotis ir net pakoreguoti žmogaus seksualinį gyvenimą.

Vaiko varpos galvutė – paraudusi. Ką daryti?

Dažniausiai su paraudimu atsiranda ir įvairios išskyros, kurios yra grėsmingesnės nei galėjote pagalvoti. Štai todėl pirmiausia reikia skubiai užsirašyti pas urologą. Kai kurios mamos bando pačios tvarkyti ligas, perka įvairius tepalus ir taip dažniausiai padaro dar daugiau problemų nei buvo iki tol. Taigi, jokiu būdu nebandykite gydyti pačios, kadangi taip galite problemą padaryti dar umesne.

Nusileidęs kiaušinėlis – didelė problema

Nusileidęs kiaušinėlis yra anomalija, tai nėra įprasta, tad kaip ir kitos deformacijos – jos turi būti gydomos chirurginiu būdu. Pirmiausia apsilankykite pas urologą, o jis dažniausiai nukreipia pas chirurgą. Tvarkyti problemą yra būtina, kadangi ji – ne tik estetinė, tačiau suaugęs vaikas gali būti nevaisingas bei susidurti su kitomis sveikatos problemomis. Kai kuriais atvejais nusileidęs kiaušinėlis rodo net ir onkologines ligas, tad kuo greičiau kreipsitės į gydytoją – tuo greičiau bus rasta priežastis ir paskirtas gydymas.

Apyvarpės susiaurėjimo niuansai

Vaikai iki 2 metų amžiaus turi apyvarpės siaurėjimus, kurie kintą metų eigoje. Dažniausiai apyvarpės susiaurėjimai visiškai pasišalina iki tol, kol vaikui sukanka 5-eri metai. Jeigu pasiekus šį amžių matyti, kad mažai kuo pakoto – tokiu atveju būtina apsilankyti pas gydytoją, kadangi gali būti reikalinga operacija šiai problemai pašalinti.

Skirkite vaikui tiek dėmesio, kiek reikia, kad jis būtų sveikas ir laimingas. Svarbiausia atsiminti, kad reikia ne tik tikrinti pačiai, tačiau taip pat ir lankytis pas medikus, kad jie įvertintų vaiko lytinius organus. Pamačius bet kokius pakitimus – greita reakcija yra ypač svarbi.