Kaip įrengti tinkamą apšvietimą vaikų kambariui?

Vaikams skirtas kambarys yra viena iš tų erdvių, kurioje jūsų atžalos praleis bene daugiausiai laiko. Todėl jūsų, tėvelių pareiga – pasirūpinti bei užtikrinti, kad ši erdvė būtų saugi bei patogi. Šių tikslų galima pasiekti įgyvendinant įvairius sprendimus, ne išimtis – ir apšvietimas. Tad skubame dalintis vertingais patarimais. 

Sieniniai šviestuvai vizualiai nesumažins patalpos aukščio

Ne paslaptis, kad vaikų kambariais labai dažnai tampa toks erdvės, kurių aukštis nėra didelis. Dar vienas atvejis – kambariai vaikams dažnai įrengiami viršutiniuose namo aukštuose, kurie taip pat nepasižymi itin dideliu patalpų aukščiu. Taigi atvejais, tėveliams dažnai tenka ieškoti sprendimų, kokius gaminius rinktis, kad nedidelio aukščio patalpos vizualiai nesumažėtų dar labiau. Būtent tokiai atvejais puikai išeitimi tampa sieniniai šviestuvai. Na, o labiausiai jūsų atžalų kambariui tinkančių šviestuvų tikrai surasite, jei užsuksite https://www.visisviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/sieniniai-sviestuvai.

Mokymosi zonai – ypatingas dėmesys

Jei jūsų vaikai jau lanko mokyklą ir tam tikrą dienotvarkės dalį užima namų darbų ruošimas, tokiu atveju kambaryje bus įrengta ir mokymuisi skirta zona. Na, o šios zonos apšvietimui tėveliai turėtų skirti ypatingą dėmesį, t.y., užtikrinti, kad jis būtų itin kokybiškas bei pakankamas. Juo labiau, kad metams bėgant, šioje erdvėje, jūsų vaikas laiko praleis vis daugiau ir daugiau – juk namų darbų užduotys ilgės ir sunkės. Tad, kaip užtikrinti tinkamą šios zonos apšvietimą? Pavyzdžiui, jei visą kambarį apšviečia vienas šviestuvas, tai ant rašomo stalo, turėtų atsidurti dar ir stalinis šviestuvus. Jei planuojate montuoti sieninius šviestuvus, tai juos išdėliokite taip, kad bent keli apšviestų mokymuisi skirtą zoną. Kad ir kokius rūšies šviestuvų pririektų jūsų atžalų kambariui, jūsų lūkesčius pateisinančius šviestuvus surasite užsukę į internetinę parduotuvę Visi šviestuvai.

Na, ir, žinoma belieka tik priminti, kad, jei jūsų atžala jau lanko mokykla, tai ji jau tikrai turi labai aiškią nuomonę apie tai, kokie daiktai turėtų būti jai priklausančioje erdvėje. Tad prieš nupirkdami šviestuvus, būtinai paklauskite savo vaikų nuomonės – galite būti tikri: jie tikrai jus informuos apie  šviestuvus, kurie ir turėtų atsidurti šiame kambaryje.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *