Naudojame fotoepiliatorių: ką žinoti apie odos priežiūrą?

Tokie depiliacijos būdai kaip skutimas peiliukais, depiliacija vašku, plaukelių šalinimas lazeriu pasižymi procedūros skausmingumu, odos dirginimu, dėl ko oda reikia tinkamai pasirūpinti ir ją palepinti, ypač po šių procedūrų. Tokios patirties turėjusios moterys iš pradžių ir į fotoepiliaciją žvelgia skeptiškai. Bet namuose naudoti skirti Silk‘n fotoepiliatoriai yra visiškai saugūs ir suteikia progą nepageidaujamų plaukelių atsikratyti greitai, lengvai, visiškai be skausmo ir saugant odą. Tad ar reikia prieš ir po fotoepiliacijos procedūros papildomų priemonių odos priežiūrai?

„Silk‘n“ fotoepiliatoriai – saugūs odai

„Silk‘n“ fotoepiliatoriai yra pažangūs ir sukurti taip, kad fotoepiliacija namų sąlygomis būtų kuo geresnė patirtis. Visi šie prietaisai turi odos spalvos jutiklius, efektyviai identifikuojančius odos spalvą ir saugančius nuo nudegimų.

Jei vis tik oda pajautrėjo…

Jautrios odos savininkės kartais po fotoepiliacijos procedūros gali jausti niežėjimą,  oda gali šiek tiek parausti. Tai nieko blogo – ši būsena praeis per porą dienų. Bet jei tai kelia diskomfortą, naudokite vėsinančius kompresus, papildomai lepinkite odą drėkinamuoju kremu. Tikslinga įsigyti odą raminančio losjono ar serumo, kurie parduodami su kai kuriais „Silk‘n“ fotoepiliatorių modeliais.

Kaip paruošti odą fotoepiliacijos procedūrai?

Specialaus odos paruošimo procedūrai nereikia, t. y. nereikia naudoti jokių kremų, losjonų ar kitų panašių priemonių. Esminis dalykas – maždaug keturias savaites iki fotoepiliacijos procedūros venkite saulės įdegio, naudokite aukštą apsaugos nuo saulės faktorių turinčias odos priežiūros priemones.

Prieš procedūrą vietas, kuriose bus šalinami plaukeliai, nuplaukite vandeniu su muilu, bet netrinkite ir nedirginkite odos.

Jei plaukeliai paaugę, verta prieš fotoepiliaciją juos nuskusti.

Odos priežiūra po fotoepiliacijos procedūros

Pirmas ir esminis patarimas – po fotoepiliacijos procedūros maždaug keturias savaites vengti tiesioginių saulės spindulių, soliariumų. Dėvėkite drabužius, uždengiančius tas kūno vietas, kuriose buvo šalinami plaukeliai. Jei to padaryti nepavyksta, tuomet naudokite aukštą apsaugos nuo saulės faktorių turinčius kremus, losjonus, aliejus ir kitas priemones. Vengti saulės ypač būtina tada, jei artimu metu numatomos kitos fotoepiliacijos procedūros.

Po procedūros maždaug parą nebūkite saulėje ir nesilepinkite karšta vonia. Nusiprausti geriausia po dušu, ne karštu, bet maloniai šiltu vandeniu.

Jei oda šiek tiek pažeista, nenaudokite jokių kosmetikos priemonių toje vietoje.

„Silk‘n“ fotoepiliatoriai užtikrina maksimalią odos apsaugą, todėl poreikis specialiai odą prižiūrėti nėra aktualus. Svarbu laikytis esminių rekomendacijų ir džiaugsitės glotnia, švelnia, nesudirgusia oda.