Kokio tipo kvapus namams pasirinkti?

kvapai namams

Namai turi būti ne tik pati gražiausia, saugiausia ir jaukiausia, bet ir labiausiai kvepianti vieta. Tačiau, ar taip ir bus, priklausys nuo namų šeimininkų – nuo to, kokie sprendimai bus priimti. Taigi, jeigu norite, kad jūsų namuose tvyrotų itin malonūs kvapai, vienas paprasčiausių, tačiau tuo pat metu ir efektyviausių būdų tai užtikrinti, yra… namų kvapų naudojimas. Šiandien tokio pobūdžio gaminiai sudaro kaip niekad didelį pasirinkimą, tad, jei nežinote, kada ir kokio tipo kvapai galėtų būti geriausias pasirinkimas, atkreipkite dėmesį į šias gaires.

Saldūs aromatai

Šiam kvapų tipui yra priskiriama didžioji dalis vaisių (išskyrus citrusinius) bei gėlių aromatų. Saldžius aromatus ypač mėgsta dailiosios lyties atstovės. Šie kvapai puikiai tinka įvairioms namų patalpos, išskyrus darbo kambariui (jame turėtų tvyroti energijos ir žvalumo suteikiantys aromatai), o taip pat saldaus aromato reikėtų vengti ir miegamajame – šioje erdvėje kur kas labiau tiks gaivūs kvapai.

Gaivūs aromatai

Daugybė žmonių pripažįsta, kad būtent šio tipo kvapai yra patys geriausi. Tad, nieko keisto, kodėl gaiva alsuojantys ką tik nupjautos žolės, vandenyno, kai kurių vaisių bei uogų aromatai iš tiesų turi didžiules minias gerbėjų. Tiesa, verta akcentuoti ir dar vieną detalę – gaivūs aromatai puikiai tiks bet kuriai namų patalpai. Atsižvelgiant į tai, belieka tik pridurti, kad jei namų kvapą ruošiatės pirkti dovanų, tačiau nežinote, kam teikti pirmenybę, tai būtent gaivūs aromatai ir yra geriausias pasirinkimas – juos mėgsta daugelis, o ir bet kuriai namų patalpai jie tikrai tiks.

Tonizuojantys ir raminantys aromatai

Citrusinių vaisių ir kavos aromatai yra įvardijami, kaip tonizuojantys, todėl darbo ar mokymosi erdvei, tikrai nerasite idealesnio pasirinkimo. Na, o jei yra aktualus priešingas, t.y., raminantis poveikis, tuomet atkreipkite dėmesį į pušies, mėtų lapų aromatus. 

Subtilūs aromatai

Mėgstate subtilius aromatus ir nenorite, kad namuose skambėtų intensyvių kvapų natos? Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į ambros, muskuso, odos, medienos, vanilės aromatus – jie tikrai turėtų pateisinti jūsų lūkesčius. Beje, šie aromatai puikiai tiks jūsų svetainei, prieškambariui ar drabužinei.

Aštrūs aromatai

Esate aštrių pojūčių gerbėjas ir manote, kad būtent tokios aromatų natos turėtų skambėti ir jūsų namuose? Atkreipkite dėmesį į prieskonių aromatus – čili ar rožinio pipiro, o taip pat puikiai tiks ir tam tikri deriniai, pavyzdžiui, čili – apelsinas. 

Taigi, jeigu nežinote, kam teikti pirmenybę ir kokie būtų geriausi namų kvapai jūsų atveju, rinkdamiesi įvertinkite įvairius veiksnius. Aromato tipas – vienas jų: aromatai yra saldūs, gaivūs, subtilūs, aštrūs ir t.t. Kaip matyti, saldžius aromatus, kuriems yra priskiriama dauguma vaisių, uogų bei gėlių aromatų, dažniausiai mėgsta moterys ir jie yra puikus pasirinkimas įvairioms namų patalpoms, išskyrus miego erdvę. Gaivūs aromatai turi ypač daug gerbėjų, be to, toks kvapas puikiai tiks bet kokiai namų patalpai. Tonizuojantys aromatai yra idealus pasirinkimas mokslo ir darbo erdvėms, tačiau galite rinktis ir priešingą poveikį turinčius. Mėgstantys aštrius kvapus, turėtų atkreipti dėmesį į prieskonių natas, o mėgstantys subtilumą, pirmenybę turėtų teikti ambrai, muskusui, odai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *