Kaip pripratinti vaiką prie darželio?

Darželio lankymas yra ypatingas etapas kiekvienos šeimos gyvenime: mažylio laukia visiškai nauja, dar neatrasta erdvė, o likusiems šeimos nariams neretai su nerimu tenka stebėti, kaip seksis įsilieti į naują gyvenimą. Taigi, nieko keista, kodėl daugybei mamyčių ir tėvelių, o taip pat – močiųių ir senelių kyla klausimas: kaip gi pripratinti vaiką prie darželio? Tačiau yra ir gerų žinių – egzistuoja tirkai ne vienas būdas, kaip tai galite padaryti, todėl jau netrukus galėsite su jais susipažinti.

Daug apie tai kalbėkite su vaiku

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad vaikui bus kur kas lengviau priprasti prie darželio tuo atveju, jei supras, kodėl verta tai daryti ir, kas ten jo laukia.Taigi, kuo daugiau apie kalbėkite su vaiku. Visų pirma, pkuo daugiau paskaokite, kodėl jam yra naudinga lankyti šią erdvę:pasakykite, kad būtent ten jis suras daug naujų draugų, o taip pat – galės smagiai žaisti bei mokytis naujų dalykų. Tačiau ir tai – dar ne viskas: kalbėkite ir apie tai, kokia dienotvarkė laukia darželyje – tuomet vaikui bus kur kas lengviau priprasti prie naujų pokyčių.

Galima lankyti ir ne visą dieną

Ne paslaptis, ir tai, kad vaikai darželyje praleidžia daug laiko – nuo pat ryto iki pat vakaro. Taigi, nieko keista, kad iš pradžių toks laiko tarpas vaikui gali pasirodyti šiek tiek per didelis ir tai turės įtakos tam kad vaikas apskritai nenorės eiti į darželį. Taigi, ypač geru pasirinkimu gali tapti sprendimas iš pradžių lankyti ne visą dieną darželį, tik dalį dienos. Ir tik tuomet, kai vaikas pripras prie pusdienio, praleidžiamo darželyje, reikėtų pereiti prie 8 – 9 valandų, praleidžiamų būtent šioje erdvėje. Daugiau info įvairios temomis laukia užsukus į
http://www.astramachinery.lt/mamai-ir-vaikui/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *