Geras miegas: pagrindinės paslaptys, kurias Jums reikėtų žinoti

moteriskos-pizamos

Ne vieni tyrimai yra parodę, jog moterys kur kas dažniau susiduria su įvairiais miego sutrikimais, tad nieko stebėtino, kad jų neišvengia ir mamos. Jei naktimis prie savo mažylių keltis Jums nebereikia, tačiau vis vien prastai išsimiegate, pasiduoti nereikėtų – išduosime Jums kelias esmines paslaptis, kurios užtikrins kur kas saldesnį ir gilesnį Jūsų miegą.

Išlaikykite gaivią miegamojo aplinką

Vėsesniame kambaryje visuomet miegasi kur kas geriau, tad reikėtų pasirūpinti, kad Jūsų miegamasis ne tik būtų gerai išvėdintas, bet ir nebūtų pernelyg prišildytas. Teigiama, kad miegoti geriausia 15 – 19,5 laipsnių temperatūroje, tad pirmiausia turėtumėte susikoncentruoti į šį intervalą. Vėliau pastebėsite, kokie laipsniai asmeniškai Jums tinka geriausiai.

Prieš miegą pasilepinkite šilta vonia ar dušu

Mieguistos pradedame jaustis tuomet, kai pradeda kristi mūsų kūno temperatūra. Šį efektą dar labiau galite sustiprinti išsimaudžiusios šiltoje vonioje ar pasinaudojusios dušu – žinoma, jei tik pavyks surasti tam laisvą minutę. Tuomet kontrastas tarp gerai išvėdinto kambario ir sušilusio Jūsų kūno padės dar efektyviau užmigti.

Venkite stimuliuojančių medžiagų

Kofeinas, alkoholis ir nikotinas gali apsunkinti tiek užmigimą, tiek ir kokybišką miegą, tad tokių medžiagų ruošiantis miegoti reikėtų vengti. Kalbant apie kofeiną, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip Jūsų kūnas jį absorbuoja: kai kurios moterys gali pasimėgauti vakariniu kavos puodeliu, tačiau kitoms reikėtų šio gėrimo vengti jau nuo vėlyvos popietės. Ne mažiau svarbi ir mūsų mityba: jei vakare tik lengvai užkandžiausite, skrandis nebus apsunkęs, tad ir išsimiegoti pavyks kur kas geriau. Be to, tokie nauji įpročiai netruks atsispindėti ir Jūsų figūroje – tikriausiai sutiksite, jog dėl to iš tiesų verta pasistengti.

Daug dėmesio skirkite pižamos pasirinkimui

Nors sunku patikėti, tačiau tiek naktiniai, tiek ir pižamos moterims taip pat ženkliai prisideda prie mūsų poilsio kokybės. Jei bent kartą esate miegojusios su netinkamo dydžio, prastai kvėpuojančiais rūbais, su tokia mintimi tikrai turėtumėte sutikti. Tad besirinkdamos naktinius, pirmenybę visuomet teikite laisvesniems, patogiai krentantiems nakties rūbams. Dar geriau, jeigu jie bus pasiūti iš puikiai kvėpuojančių, švelnių medžiagų. Plačią tokio apatinio trikotažo įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudusios čia: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/apatinis-trikotazas-moterims.

Išbandžiusios visus šiuos patarimus, ir vėl mėgausitės kokybišku poilsiu. Kartais tam užtenka vos vieno žingsnio, o kartais įpročius tenka pakeisti iš esmės, tačiau bet kuriuo atveju pageidaujamų rezultatų Jums tikrai pavyks pasiekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *