Pramoga visai šeimai – pabėgimo kambariai

Pabėgimo kambarys

Šeima yra didžiausia vertybė, todėl ne vienas žmogus nori praleisti kuo daugiau laiko su savo šeima: su tėvais, vaikais, su antra puse. Laisvalaikio praleidimo būdų yra išties nemažai. Laisvą laiką galima leisti lauke, taip pat uždarose patalpose. Vienas iš būdų smagiai pabūti su šeima uždaroje patalpoje – pabėgimo kambariai.

Kas yra pabėgimo kambariai?

Pabėgimo kambariai, tai specialiai sukurtos ir įdomiai įrengtos patalpose, iš kurių per tam tikrą laiką reikia pasprukti, kitaip sakant – pabėgti iš kambario. Dažniausiai pabėgimui yra skiriama maždaug valanda laiko, tačiau tikslas yra pabėgti kuo greičiau ir siekti savo asmeninio rekordo bei apskritai kambario rekordo.

Pabėgimo kambarių patalpos gali būti įrengtos labai įvairiai. Vien tik Lietuvoje yra apie keliasdešimt pabėgimo kambarių, kurie siūlo savo paslaugas, pabėgimą iš: siaubo kambario, vaiduoklių kambario, iš trobelės, iš rūsio, iš Vilniaus atominės elektrinės, iš kosmonautų kambario, iš traukinių stoties, iš faraono kapo, iš policijos nuovados, iš vagystės vietos, iš nimfomanės kambario ir kitų.

Tikriausiai renkantis pabėgimo kambarį ir planuojant į jį eiti su šeima, svarbiausia atsižvelgti į visų žmonių, kurie eis į kambarį interesus ir pomėgius. Jeigu planuojate eiti su vaikais, tai rinkitės tokį kambarį, kuris tiktų ir vaikams, nebūtų per sunkus, per daug erotiškas ar per baisus. Jeigu sunku išsirinkti, tai geriausia skambinkite ir klauskite šias paslaugas teikiančių žmonių, kurie gi pabėgimo kambariai yra tinkami eiti ir su vaikais, ne tik suaugusiais žmonėmis.

Kiek kainuoja apsilankymas pabėgimo kambaryje?

Pabėgimo kambario kainos skiriasi priklausomai nuo įmonės, kuri teikia šio kambario paslaugas, taip pat nuo to, koks kambarys yra siūlomas, o kartais net nuo dienos, kada planuojama eiti į kambarį. Neretai pabėgimo kambariai darbo dienomis taiko akcijas ir į kambarius galima nueiti pigiau nei savaitgalį, kai žmonių srautai dideli.

Jeigu nusprendėte įdomiai praleisti laisvalaikį su savo vaikais ir ieškote, kokiame pabėgimo kambaryje galėtumėte tai padaryti, apsilankykite šioje internetinėje svetainėje ir pasidairykite, gal siūlomi pabėgimo kambariai patiks tiek jums, tiek mažiesiems: https://coderoom.lt/lt/kambariai/vilniaus-atomine-elektrine

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *