Kokią autokėdutę rinktis?

Nesunku pastebėti, kad kelionės su šeima yra pačios maloniausios. Visgi, jei jūsų vaikai yra mažamečiai, tokiu atveju, tam, kad tinkamai pasiruoštumėte kelionei, teks skirti daugiau laiko bei dėmesio. Teks įsigyti tam tikrus akcentus ir vienas jų neabejotinai yra autokėdutė. Belieka tik pridurti, kad šiandien jų pasirinkimas yra labai didelis, tad, jei nežinote, kam teikti pirmenybę ir, ką daryti, kad pirkinys iš tiesų būtų sėkmingas, turime jums kelis patarimus.

Įvertinkite autokėdutės dydį

Savaime suprantama, vienas svarbiausių dalykų, kurį turite įvertinti, rinkdamiesi autokėdutę, yra jos dydis. Na, o, kad galėtumėte nustatyti, kokio dydžio autokėdutė yra reikalinga, svarbu atsižvelgti į vaiko amžių bei svorį. Taigi, svarbu vadovautis šiomis gairėmis:

• 0 dydis tinka nuo gimimo iki 9 kg, o pati kėdutė yra tvirtinama išilgai sėdynės;
• 0+ dydis tiks nuo gimimo iki 13 kg, tvirtinama nugara į priekį;
• 1: nuo 9 iki 18 kg, tvirtinama veidu į priekį;
• 2 dydis tinka nuo 15 iki 25 kg, tvirtinama veidu į priekį,
•3 dydžio gaminys tiks nuo 15 iki 36 kg, tvirtinama veidu į priekį.

Brangiau – ne visada geriau

Nesunku pastebėti ir tai, kad kaina – dar viena dominantis veiksnys. Visgi, tėveliams ypač svarbu nepamesti galvų ir vadovautis viena svarbia taisykle: atminkite, kad brangiau – ne visada geriau. Svarbiausia, kad autokėdutė būtų pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir tiktų savo dydžiu.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad vaikų auginimas reikalauja labai daug dėmesio bei laiko. Taigi, jei prireikė autokėdutės, puikiu pasirinkimu taps sprendimas ją įsigyti internetu. Tai leis jums sutaupyti labai daug laiko, kadangi nereikės niekur vykti – prekė bus pristatyta į jūsų namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *